Dünyaca ünlü bankadan Dolar/TL tahmini

Dolar/TL tahmini
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Goldman Sachs üç aylık dönem için dolar/TL tahmininde bulundu. Dünyaca ünlü yatırım bankası Goldman’ın analizine göre Türk Lirası uzun vadede riskli duruşunun “önemini koruduğunu” belirtti.

Dolar/TL tahmini

Uzun Vadede Dolar TL tahmini

Türk Lirasındaki yükselişin daha çok yukarı yönlü olduğunun altını çizen Goldman’ın Dolar/TL için 3 ay, 6 ay ve 12 aylık tahminleri sırasıyla 3,45 – 3,35 ve 3,40 olarak belirlendi.

Goldman Sachs hakkında

Goldman Sachs ABD yatırım bankası olup çokuluslu çalışmaktadır. Merkezi Newyork’ta bulunan şirket 1869 yılında kurulmuş olup müşterilerine yatırım danışmanlığı, finansal yönetim danışmanlık, yatırım bankacılığı gibi finansal hizmetler sunmaktadır.

Belirtilene göre her yıl dünyanın en iyi okullarından mezun olan öğrencileri bünyesine katarak gücüne güç katmaktadır. Geçmişte Türk Telekom özelleştirme ihalesine birlikte katılacak olan Koç Holding ile Sabancı Holdinh’e bu proje için danışmanlık yapmışlardır. Şirketin sahibi Gary David Cohn son seçilen ABD başkanı Trump’a ekonomik danışman olmuştur.

Ayrıca 2008 yılında yaptığı usülsüzlükler nedeniyle ABD tarafından 5.06 milyar $ para cezasına çarptırılmıştır. (kaynak)

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Dünyaca ünlü bankadan Dolar/TL tahmini
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!