Ramazan ayı boyunca Forum İstanbul alışveriş mağazalarından yapacağınız 150 TL ve üstü alışverişlerde İftar yemeği ücretsiz!

Kampanya kapsamında İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Forum İstanbul AVM’deki herhangi bir mağazadan yapacağınız 150 TL ve üstü faturanızla kampanya noktasına gelerek kaydınızı yaptırmak kaydıyla ücretsiz iftar yemeği hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya detayları aşağıdaki gibi

· Kampanya 27.05.2017-24.06.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

· Forum İstanbul’da bulunan tüm mağazalardan aynı gün içinde tek fiş/fatura ile 150TL ve üzeri alışveriş yapan ve diğer tüm koşullara uyan herkes kampanyaya katılabilir.

· Kampanya süresince 1 katılımcı 1 günde sadece 1 kez katılım gösterip hediyesini alabilir.

· Tek fiş/fatura tutarı 150TL ve üzeri olmak koşuluyla, tutar ne olursa olsun sadece 1 hediye hakkı kazanılır.

· Katılımcı, TC kimlik numarasını ve fiş/faturasının aslını kampanya noktasına getirip ibraz etmek ve data izin formunu imzalamak suretiyle kampanyadan faydalanabilir.

· İbraz edilen fiş/faturanın kampanya koşullarına uygun olması durumunda katılımcıya seçili restoranlarda geçerli 1(bir) adet tek kişilik iftar menüsü kuponu teslim edilecektir.

· Toplu alışverişler, kontör/fatura ödeme, şans oyunları, tütün ve yan mamülleri, altın, mücevher ve ziynet eşyaları ile şirket alışverişleri için alınan fiş/faturalar geçersizdir.

· 18 yaşından küçükler, Forum İstanbul avm ve mağaza çalışanları/işletmecileri/sahipleri kampanyaya katılamaz, tespit edilmesi durumunda hediyeleri teslim edilmez.

· Kampanya stoklarla sınırlıdır.

· Forum İstanbul, hediyeyi değiştirme ve kampanyayı ilan edilen tarihten önce bitirme hakkını saklı tutar.

· Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]