Popüler müzik dinleme uygulaması Spotify ücretsiz premium yapma şansını yakalayın. Spotify uygulamasına yapacağınız üyelik ve ödeyeceğiniz 0,99 TL ile 3 ay boyunca mobil cihazınızdan ücretsiz müzik dinleyebilir, Spotify albümlerine erişebilirsiniz.

Spotify Premium üyelik ile istediğin kadar şarkı arasında geçiş yapabilir, müzikleri bir kez indirip offline dinleyebilir ve reklamsız müziğin zevkine varabilirsiniz. Şarkı listeleri yapmak ve yapılan listelerden müzik dinlemek de özellikler arasında.

Peki Spotify ücretsiz Premium Nasıl Yapılır?

Bu linke tıklayarak açılan sayfadan Spotify üyeliğinle giriş yapıp, fırsattan yararlanabilirsiniz.

Spotify ücretsiz premium edinme için son tarih 27 Haziran 2017.

3 ayın sonunda üyeliğinizi devam ettirmek isterseniz aylık 13,99 TL ödeyerek premium spotify sürümüne devam edebilirsiniz. Eğer yenilemezseniz yine müzik dinlemeye devam edebilirsiniz ancak; şarkıyı dinlemeden önce veya dinlerken reklam dinleyebilirsiniz, istediğiniz şarkıyı değil albümden karışık müzik dinleyebilirsiniz ve telefonunuza şarkıları indirip çevrimdışı dinleme özelliğini kullanamazsınız.

Ücretsiz Spotify dönemi sona mı eriyor?

Spotify’ın son dönemlerde başı müzik şirketleriyle dertte. Ücretsiz sürümünde şarkıları reklamlı dinleten şirketin sözleşme yenileme tarihleri geldi ve söylenene göre müzik şirketleri bu sefer ücretsiz kullanıcılar için dinleme haklarını vermeyebilir. Bu durumda ücretsiz spotify sürümü kullananlara daha az seçenek sunacak olan Spotify’ın sorunu çözmek için ne gibi önlemler alacağı belirsizliğini koruyor.

Bir sorunuz varsa yorum alanından iletebilirsiniz.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]