“Zer Kartal Projesi”, Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım işbirliği ile hayata geçirildi. Tanıtımı yapılan “Zer Kartal Projesi” için 60 milyon liralık dev bir yatırım yapılacak.

Zer Kartal Projesi’nde Tanıtım Heyecanı!

İstanbul’un Kartal İlçesindeki değişime dahil olan Zer Kartal Projesi, düzenlenen tanıtım etkinliği ile konuklarla buluştu. Projenin tanıtımında Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım’ın önemli isimleri yer aldı. Bu isimler arasında Ceylan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Muammer Ceylan, Artuklu Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı olan Kenan Kösen dikkat çeken isimler arasındaydı.

Tanıtımda Ceylan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı “Zer Kartal Projesi” ve inşaat sektörünü değerlendiren kısa bir açıklama yaptı. Muammer Ceylan, toplamda 40 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde çalışılacağını ve proje kapsamında 320 konut üretileceğini aktardı. Zer Kartal Projesi kapsamında eski komşuluk ilişkilerinin yeniden yaşanacağını aktaran Ceylan, projenin bu doğrultuda hazırlandığını ifade etti.

Türkiye İnşaat Sektöründe Dünya İkincisi

Muammer Ceylan konuşmasında Türkiye’deki inşaat sektörünü de değerlendirdi. İnşaat sektöründe Türkiye’nin dünya ikinci olduğunun altını çizerek, “Geçen on yıllık zamanda site üretimi arttı. Sektördeki bu değişim, marka projeleri ön plana çıkardı. Tüketiciler site hayatının artılarını sevdi. Sosyal yaşamdan güvenliğe kadar tüm beklentileri karşılayan bu projeler, otopark sorununu da tarihe gömdü” dedi. Tüketicilerin site içerisinde yaşamaktan dolayı kendilerini ve çocuklarını daha fazla güvende hissettiğinin altını çizdi.

Arapların Gözü Türkiye’deki Konut Projelerinde

Ceylan açıklamasında yabancı yatırımcının Türkiye’deki konut projelerine ilgisinin yüksek olduğunu, yabancı yatırımcıda Arapların talebinde yükselişin devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]