ABD Çalışma Bakanlığı İşsizlik Maaşı Başvuru Verileri Açıklandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD Çalışma Bakanlığı İşsizlik Maaşı Başvuru Verilerini Açıkladı

ABD Çalışma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, ülkede işsizlik maaşı başvurularına ilişkin haftalık veriler paylaşıldı. 27 Nisan itibarıyla sona eren haftada, ilk kez işsizlik maaşı talebinde bulunanların sayısı önceki haftaya göre değişim göstermeyerek 208 bin olarak kaydedildi. Bu rakam, piyasa beklentilerinin altında gerçekleşti ve 2 ayın en düşük seviyesinde kaldı. Beklentiler, başvuru sayısının 212 bin olacağı yönündeydi.

Önceki haftanın verileri de güncellenerek 207 binden 208 bine yükseltildi. Geçen hafta itibarıyla, 4 haftalık ortalama işsizlik maaşı başvuru sayısı 3 bin 500 azalarak 210 bin seviyesine geriledi. Diğer yandan, süregelen işsizlik maaşı başvuru sayısı 20 Nisan ile biten haftada bir önceki haftaya kıyasla değişim göstermeyerek 1 milyon 74 bin olarak kaydedildi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
ABD Çalışma Bakanlığı İşsizlik Maaşı Başvuru Verileri Açıklandı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!