1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Altınkılıç Gıda’nın (ALKLC) Borsada İşlem Görmesi Ne Zaman Olacak?

Altınkılıç Gıda’nın (ALKLC) Borsada İşlem Görmesi Ne Zaman Olacak?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret AŞ Halka Arzı

Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret AŞ, halka arz sürecini başarıyla tamamladı. Şirketin 33.885.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı gerçekleştirildi. Toplamda 1.287.718 adet yatırımcıya pay satışı yapıldı.

Halka arz edilen Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret AŞ payları, 4 Haziran itibarıyla Borsa İstanbul Ana Pazar’da işlem görmeye başlayacak. Paylar, 22,98 TL baz fiyat üzerinden işlem görerek yatırımcılara kazanç fırsatı sunacak.

Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret AŞ’nin halka arzı, yatırımcılar arasında büyük ilgi gördü. Şirketin halka arz edilen payları, “ALKLC.E” koduyla sürekli işlem yöntemiyle alınıp satılabilir durumda olacak. Ayrıca, işlem sırasında maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlendi.

Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret AŞ’nin halka arzıyla birlikte şirketin büyüme stratejileri desteklenirken, yatırımcılara da yeni fırsatlar sunulmuş oldu. Şirketin faaliyetlerine olan güven ve ilgi, halka arz sürecinde kendini göstererek başarılı bir sonuca ulaştı.

Altınkılıç Gıda’nın (ALKLC) Borsada İşlem Görmesi Ne Zaman Olacak?
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!