1. Haberler
  2. Haberler
  3. Altınkılıç Halka Arzı: 1,3 Milyon Yatırımcı Katıldı

Altınkılıç Halka Arzı: 1,3 Milyon Yatırımcı Katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Halka Arz Detayları

Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. liderliğinde 29 – 30 Mayıs 2024 tarihlerinde pay başına 22,98 TL fiyatla talep toplanan ve eşit dağılım yöntemiyle gerçekleştirilen halka arzda, halka arzın büyüklüğü 778,7 milyon TL olurken, 33 milyon 885 bin adet pay için 1,3 milyon kişiden talep geldi. Altınkılıç Gıda’nın halka arzı büyük ilgi gördü.

Yatırımcılara Teşekkür

Altınkılıç Gıda Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kemal Altınkılıç, halka arz sürecinin başarıyla sonuçlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Yatırımcılara ve destekçilere minnettarlığını belirtti.

Altınkılıç Gıda Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kemal Altınkılıç, “Halka arzımızda bizlere güç veren değerli yatırımcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şirketimizin büyüme hedeflerine ulaşmasında kritik bir adım olan halka arzımızı başarılı bir şekilde tamamladık. Yatırımcılarımızın ilgisi ve desteğiyle gurur duyuyoruz. Şirketimizi daha ileriye taşıyacak yatırımlarımızı gerçekleştirmek için elde ettiğimiz kaynaklarla rekabet gücümüze güç kattık. Altınkılıç Gıda olarak sektördeki katma değeri artırarak büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret A.Ş.’nin payları, Borsa İstanbul’da Ana Pazar’da # ALKLC koduyla Katılım Endeksi’ne uygun olarak işlem görmesi planlanmaktadır.

Altınkılıç Halka Arzı: 1,3 Milyon Yatırımcı Katıldı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!