HepFinans

Banka Döviz Kurları

20 bankanın alış ve satış fiyatı karşılaştırılır. Son güncelleme 14.10.2026 21:00

USD

Amerikan Doları Banka Kurları

20 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Amerikan Doları fiyat sayfası

Amerikan Doları Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 48,876049,78300,9070
Alternatif Bank 47,349051,35104,0020
CEPTETEB 47,265051,50204,2370
Denizbank 47,945150,74522,8001
Destekbank 49,277849,41280,1350
Dünya Katılım 49,298849,39410,0953
Emlak Katılım 48,654750,63931,9846
Enpara 48,517550,24251,7250
Fibabanka 49,089649,69820,6086
Garanti BBVA 48,247050,24702,0000
Halkbank 48,112050,81202,7000
ING Bank 48,349350,34461,9953
İş Bankası 48,082850,73402,6512
Kuveyt Türk 48,718249,81201,0938
Odeabank 48,449050,24901,8000
Türkiye Finans 48,943249,74820,8050
Vakıf Katılım 49,140449,55590,4155
VakıfBank 48,017650,80262,7850
Yapı Kredi 48,090050,50002,4100
Ziraat Bankası 48,954249,99051,0363
EUR

Euro Banka Kurları

20 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Euro fiyat sayfası

Euro Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 54,428055,44901,0210
Alternatif Bank 52,528057,14604,6180
CEPTETEB 52,554057,26504,7110
Denizbank 53,400856,52463,1238
Destekbank 54,865455,04140,1760
Dünya Katılım 54,839255,04370,2045
Emlak Katılım 54,090556,14342,0529
Enpara 53,948156,04412,0960
Fibabanka 54,674755,33660,6620
Garanti BBVA 53,745055,97302,2280
Halkbank 53,529456,53343,0040
ING Bank 53,898356,01142,1131
İş Bankası 53,545056,50752,9625
Kuveyt Türk 54,257455,48061,2232
Odeabank 53,888056,02802,1400
Türkiye Finans 54,521855,37540,8536
Vakıf Katılım 54,708155,15000,4419
VakıfBank 53,301756,45973,1580
Yapı Kredi 53,600056,19002,5900
Ziraat Bankası 54,439655,59201,1524
GBP

İngiliz Sterlini Banka Kurları

17 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · İngiliz Sterlini fiyat sayfası

İngiliz Sterlini Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 64,345065,55501,2100
Alternatif Bank 62,411067,96705,5560
CEPTETEB 62,324067,91005,5860
Denizbank 63,141166,83373,6926
Destekbank 64,873965,07700,2031
Dünya Katılım 64,840265,12660,2864
Emlak Katılım 61,883368,36366,4803
Fibabanka 64,638865,43150,7927
Garanti BBVA 63,549066,18302,6340
ING Bank 63,817466,12772,3103
İş Bankası 63,301066,80653,5055
Odeabank 63,859066,09902,2400
Türkiye Finans 64,514465,41960,9052
Vakıf Katılım 63,678966,92783,2489
VakıfBank 63,072266,97123,8990
Yapı Kredi 63,400066,41003,0100
Ziraat Bankası 64,425265,78911,3639

Diğer Banka Döviz Kurları

CAD

Kanada Doları Banka Kurları

14 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Kanada Doları fiyat sayfası

Kanada Doları Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 34,213034,92600,7130
Alternatif Bank 33,124036,00402,8800
Denizbank 33,630035,59661,9666
Dünya Katılım 34,231534,99760,7661
Fibabanka 34,433434,86060,4271
Garanti BBVA 33,854035,25801,4040
ING Bank 34,111035,71671,6057
İş Bankası 33,728135,58781,8597
Odeabank 33,934035,29401,3600
Türkiye Finans 34,314534,90880,5943
Vakıf Katılım 33,924235,65501,7308
VakıfBank 33,070035,99252,9225
Yapı Kredi 33,680035,48001,8000
Ziraat Bankası 34,277335,00290,7256
AUD

Avustralya Doları Banka Kurları

14 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Avustralya Doları fiyat sayfası

Avustralya Doları Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 34,022034,72900,7070
Alternatif Bank 32,945035,81202,8670
Denizbank 33,282335,43802,1557
Dünya Katılım 33,970034,73520,7652
Fibabanka 34,189534,57670,3873
Garanti BBVA 33,604034,99701,3930
ING Bank 33,823135,33161,5084
İş Bankası 33,465635,32101,8554
Odeabank 33,685035,02501,3400
Türkiye Finans 34,091434,60620,5148
Vakıf Katılım 33,665135,38271,7176
VakıfBank 32,994735,70922,7145
Yapı Kredi 33,530035,09001,5600
Ziraat Bankası 34,062034,78300,7211
JPY

Japon Yeni Banka Kurları

14 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 20:59 · Japon Yeni fiyat sayfası

Japon Yeni Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 0,30750,31400,0065
Alternatif Bank 0,29700,32400,0270
Denizbank 0,30140,32100,0196
Dünya Katılım 0,30770,31460,0069
Fibabanka 0,30870,31440,0057
Garanti BBVA 0,30430,31690,0126
ING Bank 0,30610,32150,0153
İş Bankası 0,30320,32000,0168
Odeabank 0,30600,31700,0110
Türkiye Finans 0,30850,31360,0051
Vakıf Katılım 0,30500,32050,0155
VakıfBank 0,30000,32510,0251
Yapı Kredi 0,30000,32000,0200
Ziraat Bankası 0,30810,31460,0065
CHF

İsviçre Frangı Banka Kurları

13 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · İsviçre Frangı fiyat sayfası

İsviçre Frangı Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 58,422059,54201,1200
Alternatif Bank 56,411061,41505,0040
Denizbank 57,323560,67863,3551
Dünya Katılım 58,352859,66581,3130
Fibabanka 58,694659,39180,6972
Garanti BBVA 57,674060,06502,3910
ING Bank 58,082560,64232,5598
İş Bankası 57,480960,67213,1912
Türkiye Finans 58,523959,44330,9194
Vakıf Katılım 57,823560,77372,9502
VakıfBank 57,444460,58023,1358
Yapı Kredi 57,610060,26002,6500
Ziraat Bankası 58,360359,59571,2354
SEK

İsveç Kronu Banka Kurları

12 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · İsveç Kronu fiyat sayfası

İsveç Kronu Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 4,85404,95500,1010
Alternatif Bank 4,69105,12300,4320
Denizbank 4,75245,07150,3191
Fibabanka 4,88434,94580,0615
Garanti BBVA 4,80345,00260,1992
ING Bank 4,83955,05710,2176
İş Bankası 4,78515,05010,2650
Odeabank 4,81305,00900,1960
Türkiye Finans 4,85954,96100,1015
Vakıf Katılım 4,81325,05880,2456
Yapı Kredi 4,79005,02000,2300
Ziraat Bankası 4,86214,96500,1029
NOK

Norveç Kronu Banka Kurları

12 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Norveç Kronu fiyat sayfası

Norveç Kronu Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 5,11205,22300,1110
Alternatif Bank 4,94905,38200,4330
Denizbank 5,00775,34430,3366
Fibabanka 5,14975,20870,0590
Garanti BBVA 5,06055,27020,2097
ING Bank 5,09605,31530,2193
İş Bankası 5,04135,32080,2795
Odeabank 5,08955,26050,1710
Türkiye Finans 5,12335,22530,1020
Vakıf Katılım 5,07135,33000,2587
Yapı Kredi 5,06005,28000,2200
Ziraat Bankası 5,12415,23260,1085
DKK

Danimarka Kronu Banka Kurları

11 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Danimarka Kronu fiyat sayfası

Danimarka Kronu Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 7,26607,41900,1530
Alternatif Bank 6,90807,80300,8950
Denizbank 7,11527,59200,4768
Fibabanka 7,31427,40290,0887
Garanti BBVA 7,18977,48770,2980
ING Bank 7,23857,56050,3220
İş Bankası 7,16377,55890,3952
Türkiye Finans 7,29707,40430,1073
Vakıf Katılım 7,20557,57320,3677
Yapı Kredi 7,18007,51000,3300
Ziraat Bankası 7,28367,43780,1542
SAR

Suudi Arabistan Riyali Banka Kurları

10 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Suudi Arabistan Riyali fiyat sayfası

Suudi Arabistan Riyali Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 12,991013,26100,2700
Denizbank 12,527213,80271,2755
Dünya Katılım 12,997913,29120,2933
Garanti BBVA 12,800013,43700,6370
ING Bank 12,982513,56760,5851
İş Bankası 12,806413,51390,7075
Türkiye Finans 13,044613,24640,2018
Vakıf Katılım 12,935413,64390,7085
Yapı Kredi 12,820013,44000,6200
Ziraat Bankası 13,039813,31590,2760
AED

BAE Dirhemi Banka Kurları

6 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · BAE Dirhemi fiyat sayfası

BAE Dirhemi Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 13,306013,55500,2490
Denizbank 13,054513,81740,7629
Dünya Katılım 13,284413,58360,2992
Türkiye Finans 13,337413,53150,1941
Vakıf Katılım 13,166613,83840,6718
Yapı Kredi 13,090013,75000,6600
CNY

Çin Yuanı Banka Kurları

6 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Çin Yuanı fiyat sayfası

Çin Yuanı Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 7,26177,47110,2094
Alternatif Bank 6,92907,82400,8950
Denizbank 7,11397,62240,5085
Dünya Katılım 7,28447,44950,1651
Garanti BBVA 7,04647,67480,6284
Türkiye Finans 7,29807,43570,1377
RUB

Rus Rublesi Banka Kurları

5 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 20:28 · Rus Rublesi fiyat sayfası

Rus Rublesi Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 0,58440,59540,0110
Denizbank 0,56430,61530,0510
Fibabanka 0,58050,59280,0122
ING Bank 0,26260,29950,0369
Ziraat Bankası 0,57690,60050,0235
KWD

Kuveyt Dinarı Banka Kurları

5 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Kuveyt Dinarı fiyat sayfası

Kuveyt Dinarı Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 158,2680161,58103,3130
Denizbank 153,5233162,96389,4405
İş Bankası 153,9142162,86998,9557
Türkiye Finans 156,3174159,80593,4885
Yapı Kredi 156,1500163,70007,5500
QAR

Katar Riyali Banka Kurları

4 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Katar Riyali fiyat sayfası

Katar Riyali Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 13,017014,08101,0640
Denizbank 13,152913,93100,7781
Türkiye Finans 13,421613,64520,2236
Vakıf Katılım 13,266013,94290,6769
RON

Romen Leyi Banka Kurları

3 banka · Fiyatlar TL · 14.10.2026 21:00 · Romen Leyi fiyat sayfası

Romen Leyi Banka Kurları — banka alış, satış, makas ve makas yüzdesi
Albaraka Türk 10,179010,39970,2207
Alternatif Bank 9,849010,70900,8600
Denizbank 10,007010,60320,5962
Serbest piyasa döviz kurları için Döviz Kurları sayfasına, banka altın fiyatları için Banka Altın Fiyatları sayfasına bakabilirsiniz.
Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Politikayı İncele