BKM Ekspress, kartınızı yanınızda taşımanıza gerek bırakmayan bir sistem. İnternet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz, fakat bu alışverişler esnasında kart bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmaz. Taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca puan sistemiyle ödül toplamanız da muhtemel. En popüler uygulamalar olan iPhone ve Android sayesinde; hızlı, güvenilir ve ödeme ücreti almayan bir sistem kuran BKM Express, müşterilerin kredi kartlarını kripto şekilde kullanmalarına yardımcı oluyor. İnternette bulunan alışveriş siteleri de bu konuda farklı farklı indirimler uyguluyor.

BKM Express ile nasıl alışveriş yapılır?

İnternetten alışveriş yapacaksınız ve BKM Express kullanmak istiyorsunuz. Öncelikle internet sitesi, BKM ile anlaşmış olmalıdır. Seçtiğiniz ürünler sonrası oluşturduğunuz sepeti ödeme ekranında ‘BKM Express ile Ödeme Yapma’ kısmını seçiyorsunuz. Hesap cüzdanınıza kayıtlı olan kartlarınızdan sadece birini seçerek alışverişinizin sonuna geliyorsunuz.

BKM Express’e nasıl üye olunur?

BKM Express kendisine özel olarak satın aldığı kurumsal sitesinde üyelik işlemlerine uygun adımları belirlemiştir. Kartınızı sisteme sadece ilk girişte tanımlamanız gerekir. 16 haneli kart numaranızın ilk ve son 4 numarasını paylaşmanızla beraber, sistem size bir aktivasyon mesajı gönderiyor. Bu mesaj, telefonunuzun kayıtlı olduğu bankayla ilişkili şekilde gelir. Bundan sonraki adımlarınızda BKM Express’in sitesinde hesabınızla ilgili kısımda ‘Kart Ekle’ seçeneği sayesinde sınırsız sayıda kart ekleyebilirsiniz. Ayın hesap sayfasında yaptığınız alışverişlerin ve geçmiş işlemlerin makbuz ve dekontlarını alabilirsiniz.

BKM Express’in avantajları nelerdir?

Sanal cüzdandan seçilen kartla yaptığınız alışveriş, size zaman kazandırıyor. İlk girişte kaydettiğiniz kartlar sayesinde, güvenlik probleminiz tamamıyla ortadan kalkıyor. Kredi ve banka kartlarınızı sürekli yanınızda taşıma zahmetinden kurtuluyorsunuz. Ayrıca oldukça fazla sayıda olan kampanyalar, BKM Express müşterilerine cazip geliyor. Cepten cebe para yollamak, BKM Express’in özelliklerinden biridir.

BKM Express kampanyaları faydalı mıdır, yoksa bir tür internet aldatmacası mı?

BKM Express kampanyalarına, üye olmadan bakmanız mümkündür. Araştırmanız sonucunda elinizdeki veriler, size diğer birçok kampanyadan daha çok avantaj sağlayacaktır. Teknolojik ürünlerden, kültürel faaliyetlere kadar birçok alanda indirimleri kapsar. Sürekli sabit bir kampanya yerine, müşterilerin canlı kalması için farklı alanlarda indirimler açar.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]