Bloomberg Businessweek Türkiye’nin 27. Sayısı Yayında!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhaba sevgili okurlar! Bloomberg Businessweek Türkiye’nin heyecan dolu 27. sayısı karşınızda! Bu sayımızda iş dünyasının nabzını tutmaya devam ediyoruz ve öne çıkan başlıklarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Kapak Konusu: Küskün Yabancıyla İlk Bakışmalar

Kapak Konusu: Küskün Yabancıyla İlk Bakışmalar

Ekonomi politikasındaki normalleşme, yabancı yatırımcılar için Türk şirketlerinin cazibesini artırdı. Artık şirket hissedarları, önceki dönemlerde ucuza fonlandıkları için satışa sıcak bakmıyorlar. Ancak, faizlerin artması ve kredi maliyetlerindeki yükseliş nedeniyle nakit akışı bozulan şirketler, yeni tekliflere kulak vermeye başladı. Yabancı yatırımcılar ise yüksek verimlilik oranları ve sürdürülebilir iş modelleri arayarak Türk şirketlerine ilgi gösteriyor. Şirket hissedarları ise değerleme konusunda kararsızlık yaşayarak en doğru çıkış stratejisini belirlemeye çalışıyorlar.

Özel Dosya: Binance’in Patronu CZ’ye Hapis Cezasının Perde Arkası

Eski Binance CEO’su, ABD’de 4 ay hapis cezasına çarptırılarak tarihin en zengin mahkumu oldu. Ancak, şirketin yönetim kurulundaki diğer üyeler, Binance hisseleri ve CZ’nin çocuklarının annesi tarafından yönetimi devralması gibi faktörlerle, hapis cezasının şirketin durumunu netleştirmesi açısından olumlu sonuçlar doğurabileceğini düşünüyorlar.

Bloomberg Businessweek Türkiye: İş ve Finans Dünyasının Sesini Yakalayın!

Bloomberg Businessweek Türkiye, Türkiye ve küresel piyasalardaki gelişmeleri yakından takip ederek okuyucularına en güncel analizleri sunmaya devam ediyor. E-dergi formatıyla yayın hayatına devam eden dergimiz, iş dünyasının önde gelen isimleriyle yapılan özel röportajlarla da dikkat çekiyor. Türkiye ve dünya ekonomisinin nabzını tutmak için Bloomberg Businessweek Türkiye’yi takip etmeyi unutmayın!

Tüm içeriklere erişmek için hemen tıklayın!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bloomberg Businessweek Türkiye’nin 27. Sayısı Yayında!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!