1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Borsa, kısa haftayı olumlu bir şekilde tamamladı

Borsa, kısa haftayı olumlu bir şekilde tamamladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BIST100 Endeksi Yükselişle Kapandı

Borsa İstanbul’da BIST100 endeksi, günü %0.29 oranında artışla 10.771,36 puandan tamamladı. İşlem hacmi ise 97,409 milyar TL olarak gerçekleşti.

Cevdet Yılmaz’dan Vergi Açıklaması

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından ekonomiyle ilgili önemli bir açıklama yaptı. Yılmaz, vergi düzenlemeleri hakkında bilgi verirken, “Meclisimize sunulacak vergi düzenleme taslakları, uzun süren çalışmaların ardından hazırlandı. Bu taslaklar, ekonomi politikalarını yansıtmaktadır ve çeşitli analizler sonucunda şekillendirilmiştir.”

Görüldüğü üzere, vergi düzenlemeleri ülke ekonomisi için oldukça önemlidir. Bu düzenlemeler, gelir dağılımı, vergi yükü, ekonomik büyüme gibi birçok faktörü etkiler. Dolayısıyla, taslakların Meclis tarafından nasıl değerlendirileceği ve hangi değişikliklerin yapılacağı merak konusu haline gelmiştir.

Borsa, kısa haftayı olumlu bir şekilde tamamladı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!