Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tasarruf ve Enflasyon Önceliğimiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak ziyareti dönüşünde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, hükümetin birinci önceliğinin enflasyonu düşürmek olduğunu ve bunun için tasarruf tedbirleri alacaklarını belirtti.

Erdoğan, “Önceliğimiz, birinci hedefimiz, tasarrufu kamu harcamalarında uygulamak, enflasyonu düşürmek, ekonomiyi rahatlatmak. Daha önce başardık, yine başaracağız” şeklinde konuştu.

Milletin refahını artırmak için tasarruf tedbirlerinin alınması gerektiğini vurgulayan Erdoğan, “Bunun için de gereği neyse kesinlikle bunu hükümet olarak yapmakta kararlıyız” dedi.

Ekonomideki gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve vatandaşların refahını artırmak için gerekli adımları atmaya devam edeceklerini belirten Erdoğan, ekonomik istikrarın sağlanması için kararlı olduklarını dile getirdi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tasarruf ve Enflasyon Önceliğimiz
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!