1. Haberler
  2. Haberler
  3. Evini değiştirmeyenlerin içini değiştirmesi, pazarı patlatıyor!

Evini değiştirmeyenlerin içini değiştirmesi, pazarı patlatıyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenileme Pazarında İvme Kazanan Häfele Türkiye, Büyüme Hedeflerini Açıkladı

Konut satışındaki düşüş, yenileme pazarında talebi artırdı. Häfele Türkiye ve Bölgesi İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, yenileme pazarının önümüzdeki 1,5 yılda 20 kat büyüyeceğini belirtti. Şirket, ‘Häfele Concept’ iş modeliyle büyümesine ivme katacak.

İç Pazardaki Daralmaya İhracat ile Karşılık Verme Stratejisi

Hilmi Uytun, konut sektöründeki yavaşlamanın devam edeceğini öngörerek, iç pazardaki daralmaya ihracat ile karşılık vermenin gerekliliğine vurgu yaptı. Türkiye’nin mobilya ve dekorasyon sektöründe önemli bir oyuncu haline geldiğini belirten Uytun, sektördeki büyümenin tasarım, üretim verimliliği ve dağıtım kanallarındaki gelişmelerle desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Yenileme pazarında hızla büyüyen Häfele, konut projelerinde sunduğu katma değer ile dikkat çekiyor. Häfele Concept iş inisiyatifi, yeni eklenen ankastre ve vitrifiye ürünleri ile Concept 2.0 aşamasına geçti. Şirket, bu ürünlerle ‘bir konutta bir marka’ olma iddiasını başarıyla gerçekleştiriyor.

Yıl sonuna kadar 120 yeni mağaza hedefleyen şirket, ürün gamına beyaz eşya, ankastre ve vitrifiye gruplarını dahil ederek büyüme stratejisini güçlendiriyor. Ayrıca, mevcut bayilerinin yanı sıra yeni illerde ek bayi anlaşmaları yaparak genişleme yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Evini değiştirmeyenlerin içini değiştirmesi, pazarı patlatıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!