1. Haberler
  2. Kripto Haberleri
  3. Friend.tech: Sert Düşüş Haberinden Etkileniyor!

Friend.tech: Sert Düşüş Haberinden Etkileniyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Racer ve Friend.tech Arasındaki İlişki

Racer ve Friend.tech Arasındaki İlişki

Tanınan takma adı “Racer” olan Friend.tech’in kurucu ortağı, Base platformundan ayrılacağını ima ederek platformun token’ında satışlar yaşandı. Racer, Coinbase tarafından desteklenen Ethereum Layer-2 ağı olan Base’den ayrılacağını belirtti. Bu açıklamanın ardından Friend.tech’in token’ı değer kaybederek bir dolar civarına geriledi.

Friend.tech Ekibi ve Base İlişkisi

Racer’a göre Friend.tech ekibi ile Base arasındaki ilişki sağlam değil. Racer, ekibin Farcaster yatırımcıları tarafından yanlış anlaşıldığını ve karalandığını belirtti. Yatırımcılar tarafından dışlandıklarını ifade eden Racer, Base ve Ethereum ekosistemlerinden ayrı hissettiklerini dile getirdi. Bunun üzerine Base’in başkanı Jesse Pollak, Friend.tech ekibinin kararına saygı göstereceğini belirtti.

Pollak, “Ekip Base’den ayrılmaya karar verirse üzüleceğini ancak destekleyeceğini” ifade ederek merkeziyetsiz ekonominin güzelliğine vurgu yaptı.

Yatırım Tavsiyesi

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım işlemi risk içerir. Okuyucular kararlarını verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Friend.tech: Sert Düşüş Haberinden Etkileniyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!