1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Göknur Gıda expands its market internationally

Göknur Gıda expands its market internationally

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göknur Gıda Beş Ülkede Yeni Firmalar Kuruyor

Göknur Gıda (GOKNR), ihracat pazarlamasını güçlendirmek ve müşterilere daha iyi hizmet sunmak amacıyla stratejik bir adım attı. Şirket, İngiltere, Çin, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) ve Suudi Arabistan’da yeni firmalar kurarak yerinde depolama ve ambalajlama faaliyetlerine başlamaya karar verdi.

Yerinde depolama ve ambalajlama faaliyetleri, şirketin uluslararası pazarlardaki varlığını güçlendirecek ve müşterilere daha hızlı ve etkili hizmet sunma imkanı sağlayacak. Aynı zamanda yeni pazarlara açılarak iş hacmini genişletmeyi hedefleyen Göknur Gıda, bu adımıyla büyüme ve gelişme stratejilerine önemli bir katkı sağlamayı amaçlıyor.

Şirketin KAP açıklamasına göre, yeni kurulan firmalar aracılığıyla yerel düzeyde depolama ve ambalajlama faaliyetleri yürütülecek. Bu sayede müşterilere daha hızlı ve esnek hizmet sunulması planlanıyor. Ayrıca, yeni pazarlardaki taleplere daha etkin yanıt verilerek rekabet gücünün artırılması hedefleniyor.

Göknur Gıda’nın bu stratejik adımı, şirketin ihracat potansiyelini artırarak uluslararası alanda daha güçlü bir konuma gelmesine yardımcı olacak. Yeni firmaların faaliyete geçmesiyle birlikte şirketin büyüme ivmesinin artması ve global pazardaki rekabet gücünün güçlenmesi bekleniyor.

Göknur Gıda expands its market internationally
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!