1. Haberler
  2. Kripto Haberleri
  3. Güne Damga Vuran 5 Altcoin

Güne Damga Vuran 5 Altcoin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Piyasasında Yükselen Altcoin’ler

Kripto Para Piyasasında Yükselen Altcoin'ler

Kripto para piyasası, spot Ethereum ETF gündemiyle pozitif bir hafta geçirdi. Geçtiğimiz hafta SEC’nin spot Ethereum ETF’leri onaylamasıyla birlikte piyasada olumlu bir hava oluştu. Bu gelişmeler altcoin’lerin de yükselişe geçmesini sağladı. Hafta sonuna yükselişle başlayan bazı altcoin’ler şunlar:

Güne Damga Vuran 5 Altcoin

1. Core (CORE)

1. Core (CORE)

Bitcoin ekosistemini geliştirmeyi hedefleyen Core (CORE), günün en çok yükselen kripto projelerinden biri oldu. CORE, pozitif haberlerle desteklenen yükselişiyle son 24 saatte %22,04’lük bir artış yaşadı. CoinMarketCap verilerine göre, CORE’nin işlem hacmi 180,205 milyon doları geçti ve piyasa değeri 1,796 milyar doları aştı.

2. Uniswap (UNI)

2. Uniswap (UNI)

Ethereum ekosisteminin önde gelen merkeziyetsiz borsalarından Uniswap (UNI), SEC’nin bildirimine bağlı olarak hızlı bir düşüş yaşamış olsa da kısa sürede toparlandı. Son 24 saatte %20,19’luk bir yükseliş gösteren UNI’nin işlem hacmi 554 milyon doları aşarken piyasa değeri 6,51 milyar doları geçti.

Güne Damga Vuran 5 Altcoin

Diğer yükselen altcoin’ler arasında Ethereum ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan Lido DAO (LDO), gerçek dünya varlıklarını blokzincirle buluşturan Ondo (ONDO) ve RWA alanında öncü isimlerden biri olan Pendle (PENDLE) yer aldı.

Güne Damga Vuran 5 Altcoin

Bu bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Her yatırım kararı kişisel araştırmalara dayanmalıdır.

Güne Damga Vuran 5 Altcoin

Güne Damga Vuran 5 Altcoin
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!