Hava Durumu ve Ulaşım İptalleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkenin bazı bölgelerinde etkili olan şiddetli rüzgarlar, Meteoroloji tarafından sarı kodla uyarı verilmesine neden oldu. Bu durum, özellikle deniz ulaşımını olumsuz etkileyerek bazı seferlerin iptal edilmesine yol açtı.

Hava koşullarındaki olumsuzluklar nedeniyle, deniz otobüsü seferleri de aksamaya başladı. Bursa Deniz Otobüsleri’nin (BUDO) iptal edilen seferleri şunlardır:

Kalkış Saati Güzergah
07.00 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
08.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya)
09.30 Bursa (Mudanya) – Armutlu (İhlas)
09.30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
10.00 Armutlu (İhlas) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
11.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya)
11.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Armutlu (İhlas)
12.55 Armutlu (İhlas) – Bursa (Mudanya)

Şiddetli rüzgarlar nedeniyle seyahat edecek olan yolcuların güzergahlarını ve sefer saatlerini dikkatlice takip etmeleri önemlidir. Güvenliğiniz için gerekli önlemleri alarak seyahat planlarınızı güncel tutmanız önerilir.

Hava durumundaki değişiklikler ve seyahat iptalleri hakkında güncel bilgileri almak için yerel yetkililerin ve ulaşım şirketlerinin duyurularını takip etmeniz önemlidir. Seyahat öncesinde güncel bilgileri kontrol etmeyi unutmayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Hava Durumu ve Ulaşım İptalleri
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!