1. Haberler
  2. Kripto Haberleri
  3. Kaiko Analistlerinden ETH Uyarısı

Kaiko Analistlerinden ETH Uyarısı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Grayscale Ether Borsa Yatırım Fonu ve ETHE’nin Durumu

Grayscale Ether Borsa Yatırım Fonu ve ETHE’nin Durumu

Grayscale’in henüz piyasaya sürülmeyen Ether Borsa Yatırım Fonu (ETF), yakın zamanda dikkatleri üzerine çekti. Grayscale Bitcoin Trust’a benzer bir model izlemesi durumunda günlük ortalama 110 milyon dolarlık bir kan kaybı yaşayabileceği belirtiliyor. Kaiko analistlerine göre, bu durum ETH’nin Coinbase gibi platformlardaki günlük işlem hacminin yüzde 30’unu etkileyebilir.

Grayscale Ether Borsa Yatırım Fonu ve GBTC Karşılaştırması

Grayscale Ether Borsa Yatırım Fonu ve GBTC Karşılaştırması

GBTC’nin ETF’ye dönüşüm sürecinde yaşadığı değişimler, ETHE için de bir öngörü oluşturuyor. Grayscale Ethereum Trust (ETHE), son üç ay içinde net varlık değerine göre yüzde 26’ya varan bir indirimle işlem gördü. Ancak ETF’ye dönüşüm sonrasında bu indirimin daralması bekleniyor. Bu durum, ETHE sahiplerinin daha iyi bir fiyatla çıkmasına olanak tanıyabilir.

Ethereum ve ETF Onayının Etkisi

ETH için spot ETF onayının önemi büyük. Kaiko analistlerine göre, ETF onayı ETH için belirsizliği azaltarak varlığın performansına olumlu etki yapabilir. Özellikle geçen yılın performansını göz önünde bulundurarak, Ether ETF’lerinin geleceği oldukça önem arz etmektedir.

Bu yazı yatırım tavsiyesi içermemektedir. Her yatırım kararı kişisel araştırmalara dayanmalıdır. Yatırım süreçlerinde riskler bulunmaktadır ve kararlar dikkatlice alınmalıdır.

Kaiko Analistlerinden ETH Uyarısı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!