1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Lenkeran’da 5.2 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

Lenkeran’da 5.2 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Azerbaycan Sismolojik Hizmet Merkezi tarafından yapılan açıklamaya göre, Lenkeran il sınırları içerisinde dağlık arazide yerel saatle 17.23’te 5,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Bu depremin çevre illerde de hissedildiği belirtiliyor. Depremin 18 kilometre derinlikte gerçekleştiği bilgisi de paylaşıldı.

Deprem, bölgede nasıl bir etki yarattığı konusunda net bilgiler henüz paylaşılmadı. Ancak, depremin yaralı veya can kaybına neden olup olmadığı konusunda detaylı bilgilerin en kısa sürede paylaşılması bekleniyor. Bölgede hasarın boyutu ve olası etkileriyle ilgili çalışmaların devam ettiği belirtiliyor.

Böylesi doğal afetler, toplumlar için her zaman endişe verici olabilir. Depremlere karşı alınması gereken önlemler ve afet planlamaları da bu tür durumlarda hayati önem taşımaktadır. Bölge halkının ve ilgili kurumların bu konuda gerekli dikkati göstermesi, olası riskleri minimize etmede önemli bir adım olacaktır.

Lenkeran’da 5.2 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!