1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Logo Yazılım, Yatırımcılarına Temettü Dağıtımı Kararını Açıkladı

Logo Yazılım, Yatırımcılarına Temettü Dağıtımı Kararını Açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Logo Yazılım Temettü Duyurusu

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş., bugün (10 Haziran 2024) yapılan genel kurul toplantısında hissedarlara temettü dağıtımı ile ilgili önemli kararları duyurdu.

Şirketin genel kurulunda kabul edilen karara göre, Logo Yazılım hisse başına brüt 4 TL, net 3,6 TL temettü ödemesi yapacak. Hissedarlar, nakit kar payı haklarını kullanmak için son tarih olan 28 Haziran 2024’e kadar işlem yapabilecekler.

Şirket yetkilileri, temettü ödemesinin en geç 28 Haziran 2024 tarihine kadar tamamlanacağını belirtti. Ayrıca, genel kurul kararıyla şirket yönetimine nakit kar payı dağıtım tarihlerini belirleme yetkisi verildi.

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, hissedarların temettü ödemeleri ile ilgili detaylı bilgilere şirketin resmi web sitesi veya ilgili iletişim kanalları üzerinden ulaşabilecekleri vurgulandı.

Logo Yazılım, Yatırımcılarına Temettü Dağıtımı Kararını Açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!