Marmara Bölgesi’nde Fırtına Uyarısı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Marmara Bölgesi’nin batısında fırtına uyarısında bulundu. İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamaya göre, gün boyunca etkili olacak olan fırtınanın özellikle Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da etkili olması bekleniyor.

Rüzgarın güney ve batı yönlerden esmesiyle birlikte kuvvetli ve zaman zaman kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esmesi öngörülüyor. Bu durumun çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi gibi olumsuzluklara sebep olabileceği belirtiliyor.

MGM yetkilileri, vatandaşların bu süreçte dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini vurguluyor. Açık alanlarda dolaşırken, ağaç altlarında dururken ve gereksiz yere dışarıda bulunmaktan kaçınılması gerektiği uyarısında bulunuldu. Ayrıca, olası ulaşım aksamalarına karşı gerekli tedbirlerin alınması gerektiği hatırlatıldı.

Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmak ve güvenliği ön planda tutmak herkesin sorumluluğunda. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıların dikkate alınarak, fırtınanın etkilerine karşı tedbirli olunması önem taşıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Marmara Bölgesi’nde Fırtına Uyarısı!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!