1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Migros, Haziran Ayında Açılacak Yeni Mağazalarla Toplam Mağaza Sayısını Artıracağını Duyurdu

Migros, Haziran Ayında Açılacak Yeni Mağazalarla Toplam Mağaza Sayısını Artıracağını Duyurdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Migros Mağazalar Zinciri Genişliyor!

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre, Migros mağazalar zinciri büyümeye devam ediyor. Haziran ayı içerisinde 20 adet Migros, 9 adet Migros Jet, 2 adet Macrocenter ve 1 adet Mion mağazası olmak üzere toplam 32 yeni mağaza hizmete açıldı.

30 Haziran 2024 itibariyle Migros’un toplam mağaza sayısı 3.490’a ulaşmış durumda. Bu büyüme ile birlikte şirketin toplam net satış alanı da 1 milyon 980 bin metrekareyi geçmiş bulunmaktadır.

Yeni açılan mağazalarla birlikte Migros, müşterilerine daha geniş bir coğrafyada hizmet vermeyi hedefliyor. Migros’un geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı, müşterilerin güvenini kazanmaya devam ediyor.

Bu büyüme trendiyle Migros, perakende sektöründeki lider konumunu daha da pekiştirirken, müşterilerine daha iyi alışveriş deneyimleri sunma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor.

Migros, Haziran Ayında Açılacak Yeni Mağazalarla Toplam Mağaza Sayısını Artıracağını Duyurdu
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!