1. Haberler
  2. Kripto Haberleri
  3. Müzik Dünyasında Kripto Çılgınlığı: Hangi Altcoin’ler Favori?

Müzik Dünyasında Kripto Çılgınlığı: Hangi Altcoin’ler Favori?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emekleme dönemindeki kripto piyasasının geniş kitleler tarafından benimsenmesiyle birlikte, pek çok ünlü ismin de bu alana ilgi gösterdiğini görmekteyiz. Müzik dünyasının yıldızları arasında kripto ve NFT yatırımları yapan isimlere birlikte göz atalım.

Snopp Dogg

Snopp Dogg

ABD ve dünyanın en ünlü rap sanatçılarından Snoop Dogg, kripto ve NFT’lere uzun süredir yatırım yaparak tanınıyor. Portföyünde 10 bin dolarlık Wrapped Ethereum (WETH) ve Ethereum (ETH) bulunan Snoop Dogg’un NFT portföyü oldukça dikkat çekici. Toplam 20 bin 837 adet dijital sanat eserine sahip olan sanatçının en değerli eseri Destiny koleksiyonundan nadir bir NFT. Bu NFT’nin son satış fiyatı 699 bin doları buluyor. Snoop Dogg’un toplam kripto ve NFT yatırımlarının maddi değeri günümüzde 3,7 milyon dolar olarak öne çıkıyor.

Müzik Dünyasında Kripto Çılgınlığı: Hangi Altcoin'ler Favori?

Paris Hilton

Paris Hilton

Ünlü şarkıcı Paris Hilton, altcoinlere yaptığı yatırımlarla da adından söz ettiriyor. Hilton’ın cüzdanında 26 bin dolar değerinde Origin Protocol (OGN), 12 bin dolar değerinde ApeCoin (APE) ve 5 bin 600 dolar değerinde Wrapped Ethereum (WETH) bulunmaktadır. NFT tarafında ise toplamda 3 bin 915 adet benzersiz esere sahip olan Hilton’ın en değerli parçası Paris Hilton Drip isimli bir NFT. Hilton’ın toplam altcoin ve NFT yatırımlarının maddi değeri ise 415 bin doları aşmaktadır.

Müzik Dünyasında Kripto Çılgınlığı: Hangi Altcoin'ler Favori?

Justin Bieber

Justin Bieber

Dünya çapında 300 milyonu aşkın Instagram takipçisine sahip olan Justin Bieber da kripto paralarla yakından ilgileniyor. Bieber’ın kripto cüzdanında Ethereum’un yanı sıra ApeCoin (APE) ve DIONE gibi kripto paralara yatırım yaptığı görülüyor. NFT portföyünde 13 bin 997 adet esere sahip olan Bieber’ın en değerli parçası ise 50 bin 700 dolarlık tahmini değere sahip “My Beautiful Dark Twisted Fantasy by BEEBLE” adlı eser. Justin Bieber’ın kripto ve NFT yatırımlarının toplam değeri ise 1 milyon doları bulmaktadır.

Müzik Dünyasında Kripto Çılgınlığı: Hangi Altcoin'ler Favori?

Diğer ünlü isimler arasında Madonna ve Eminem gibi popüler isimler de kripto ve NFT alanında yatırımlar yapmaktadır. Madonna’nın yatırımları küçük olsa da altcoin ve NFT’lere ilgi gösterdiği görülmektedir. Eminem ise NFT’leri tercih etmekte ve koleksiyonunda önemli eserlere sahip olmaktadır.

Müzik Dünyasında Kripto Çılgınlığı: Hangi Altcoin’ler Favori?
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!