1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Orgeden pay geri alımı hakkında yapılan açıklama

Orgeden pay geri alımı hakkında yapılan açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş. Pay Geri Alımı Bildirimi

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş., 27 Temmuz tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, sermaye piyasası düzenlemeleri çerçevesinde geri alınan paylar ile ilgili bilgileri paylaştı.

Şirketin Yönetim Kurulu kararları doğrultusunda gerçekleştirilen pay geri alım işlemi kapsamında, bugün 63,15 – 63,35 TL fiyat aralığında toplam 31.700 TL nominal değerindeki ORGE payı geri alındı. Bu işlem sonucunda, geri alınan payların toplam nominal değeri 582.159 TL’ye ulaşarak, bu payların sermayeye oranı %0,728’e yükseldi.

SPK’nın Geri Alınan Paylar Tebliği’ne ve ilgili düzenlemelere uygun olarak yapılan bu işlem, şirketin sermaye yapısını güçlendirmeyi ve hissedarlarına değer yaratmayı amaçlamaktadır.

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.’nin pay geri alımı süreçleri ve ilgili gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için, şirketin resmi internet sitesi ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nu takip edebilirsiniz.

Orgeden pay geri alımı hakkında yapılan açıklama
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!