1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Papilon Savunma (PAPIL), Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvurusunu açıkladı

Papilon Savunma (PAPIL), Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvurusunu açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş.’den Önemli Bildirim

Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş., Yönetim Kurulu kararıyla sermaye artırımı hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu’na önemli bir duyuru yaptı. Şirketin çıkarılmış sermayesinin artırılmasına ilişkin alınan kararlar neticesinde sermaye tutarı büyük oranda yükseltildi.

Şirketin Yönetim Kurulu’nun 02.07.2024 tarihli 2024/14 sayılı kararıyla 34.375.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin 206.250.000 TL’ye yükseltilmesi kararlaştırıldı. Bu önemli kararın ardından ise 09.07.2024 tarihli 2024/15 sayılı kararla, şirketin esas sözleşmesinde değişiklik yapılması için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuru yapıldı.

Söz konusu başvuruda, “Sermaye ve Paylar” başlıklı Madde 6’ya ilişkin ekli tadil tasarısı ve diğer gerekli belgelerin sunulduğu belirtildi. Bu adımın şirketin büyüme ve gelişme stratejileri doğrultusunda atılan önemli bir adım olduğu vurgulandı.

Papilon Savunma (PAPIL), Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvurusunu açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!