1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Şirket, Bedelsiz Hisse Senedi Dağıtma Kararı Aldı

Şirket, Bedelsiz Hisse Senedi Dağıtma Kararı Aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Fırça Sanayi Yüzde 100 Bedelsiz Sermaye Artırımı Kararı

İzmir Fırça Sanayi (IZFAS), son olarak KAP’a verdiği açıklamada yüzde 100 bedelsiz sermaye artırımı kararı aldığını duyurdu. Bu karar, şirketin Esas Sözleşmesi’nde belirtilen yetkiye dayanarak alınmıştır.

Detaylar ve Kararlar

Şirketin yönetim kurulu kararıyla belirlenen detaylar arasında, çıkarılmış sermayenin artırılması, yeni pay alma hakları ve sermaye artırımından elde edilecek fonların kullanımı gibi konular yer almaktadır. Bedelsiz ve bedelli sermaye artırımı işlemlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli kurumlar nezdinde başvuruların yapılması kararlaştırılmıştır.

Önemli Kararlar ve Süreç

Bedelli sermaye artırımından elde edilecek fonların kullanımına ilişkin raporun onaylanması ve işlemlerin ifası için gerekli tüm resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde işlemlerin yapılması için yetki verilmesi gibi önemli kararlar alınmıştır. Süreç, Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş., Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş., TC Ticaret Bakanlığı ve diğer ilgili kurumlarla işbirliği içinde yürütülecektir.

Şirket, Bedelsiz Hisse Senedi Dağıtma Kararı Aldı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!