1. Haberler
  2. Kripto Haberleri
  3. Term Structure, DeFi’da Piyasa Odaklı Sabit Getirili Çözümlerle Devrim Yaratıyor

Term Structure, DeFi’da Piyasa Odaklı Sabit Getirili Çözümlerle Devrim Yaratıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Term Structure Nedir?

Term Structure Nedir?

Öncü gözetim dışı sabit gelir protokolü Term Structure, Ethereum ana ağında resmi olarak hizmete girdi. Bu protokol, DeFi borç verenler ve borç alanlar arasında likidite sağlayan piyasa odaklı sabit gelir protokolünü tanıtarak sektörde devrim yaratıyor.

Özellikleri Nelerdir?

Term Structure, kullanıcıların LST ve LRT tokenlerini teminat olarak kullanarak sabit oranlı ve vadeli tokenler alabilmelerine olanak tanır. Ayrıca açık artırma mekanizması sayesinde ödünç alma ve verme süreçlerini kolaylaştırır ve kullanıcılara puan ve stake ödülleri kazandırır.

Protokolün Güvenliği

Protokolün Güvenliği

Protokol, ABDK ve HashCloak gibi önde gelen blok zinciri güvenlik firmaları tarafından denetlenmiş akıllı sözleşmeler ve ZK devreleri kullanarak güvenliği ve güvenilirliği ön planda tutar. Ayrıca özelleştirilmiş bir ZK Toplama olan zkTrue-up ile güvenlik önlemlerini artırır.

Gelecek Hedefler

Gelecek Hedefler

Term Structure, platformun yeteneklerini geliştirmek için ticaret API’si, Katman 2 takasları, RWA tokenleri teminatlı finansman gibi yenilikçi özellikleri kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca DeFi forward ve vadeli işlemleri geliştirmeyi planlamaktadır.

Term Structure hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz: Discord | Telegram | LinkedIn

Bu içerik yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yatırım kararlarınızı vermeden önce kendi araştırmalarınızı yapmanız önemlidir.

Term Structure, DeFi’da Piyasa Odaklı Sabit Getirili Çözümlerle Devrim Yaratıyor
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!