1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Tureks Turizm, 122 Milyon TL Değerinde Anlaşmayı İmzaladı

Tureks Turizm, 122 Milyon TL Değerinde Anlaşmayı İmzaladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tureks Turizm, 121 Milyon TL Değerinde Anlaşma İmzaladı

Tureks Turizm, önemli bir anlaşmaya imza attı! Şirket, KAP’a yaptığı açıklamada, “Şirketimizin müşterileri arasında yer alan UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş ile Personel Taşıma Sözleşmesi 12 aylık olarak yenilenmiştir. Yenilenen sözleşme tutarı tamı tamına 121.819.488,00 TL + KDV olarak belirlenmiştir.” şeklinde duyuruda bulundu.

Bu dev anlaşma, Tureks Turizm’in sektördeki güçlü konumunu bir kez daha kanıtlar nitelikte. UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş ile yapılan sözleşme, şirketin stratejik ortaklıklarına verdiği önemi de gözler önüne seriyor.

UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş ile yapılan personel taşıma sözleşmesinin 12 aylık olması, uzun vadeli ve kararlı bir iş birliğinin habercisi olarak değerlendirilebilir. Bu süreçte Tureks Turizm, müşterilerine daha etkili ve verimli hizmet sunmak adına önemli adımlar atmıştır.

Anlaşmanın detaylarına bakıldığında, hem Tureks Turizm hem de UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş’nin karşılıklı güvenine dayalı bir iş birliği içerisinde oldukları açıkça görülmektedir. Bu durum, sektördeki rekabet ortamında önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Tureks Turizm, 122 Milyon TL Değerinde Anlaşmayı İmzaladı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!