Turkcell GNÇ Eko Paket 750 Dakika Konuşma, 2GB İnternet, 1000 SMS Sadece 29 Lira!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turkcell 25 yaş altında olan gençlere yönelik yeni bir kampanya ile yeniden sahneye çıktı. “GNÇ Eko Paket” adındaki bu kampanya gençlerin yüzünü güldürmeyi başardı.

GNÇ Eko Paket Tam Size Göre

GNÇ Eko Paket içeriği birçok gencin arayıp da bulamadığı türden! Gece interneti daha yoğun olarak kullananlar, internet paketim içinde BiP, fizy velifebox’da olsun diyenler, konuşmayı sevenler, mesajlaşmaktan kesinlikle vazgeçmeyenler Turkcell GNÇ Eko Paket tam sizde göre! Kampanya içeriği elbette bu kadarla da bırakılmamış. TV+ ve Dergilik uygulamaları da abonelik kampanyası kapsamında gençlere sağlanmış bulunuyor.

TV+, Fizy, BiP, lifebox ve Dergilik uygulamalarına erişim hızı ise 4,5G. 25 yaş altındaki gençlerin yararlanabileceği bu kampanya dahilinde olan BiP’e özel ek 5GB’la yüksek kaliteli görüntülü aramada sizleri bekleyenler arasında yer alıyor.

Bu kadar zengin bir içeriğe sahip olan Turkcell GNÇ Eko Paket fiyatı ise sadece 29 lira olarak belirlenmiş bulunuyor. 750 dakika konuşma, 2 GB internet ve 1000 SMS kampanya dahilinde!

Kampanyadan yararlanmak isteyenleri fizy ile sınırsız müzik keyfi ve video izleme özgürlüğü de kampanya dahilinde bekleyen fırsatlardan. Ek 5GB internetiyle beraber Turkcell TV+ ve lifebox 5GB internetiyle beraber 25GB saklama alanı ise gerçekten mükemmel bir içerik oluşturmuş.

Turkcell GNÇ Eko Paket yararlanarak bu paketi kullanan Turkcell müşterilerine, yurtdışı seyahatlerde geçerli olan ülkeler dahilinde yurtiçi tarife kapsamında her yöne verilen dakikaları söz konusu ülke içi aramalarda ve Türkiye’yi arama özgürlüğü veriyor. Bunun yanında internet ve kısa mesajları otomatik olarak ek ücret karşılığında kullanabilme fırsatı tanıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Turkcell GNÇ Eko Paket 750 Dakika Konuşma, 2GB İnternet, 1000 SMS Sadece 29 Lira!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x