Turkcell 25 yaş altında olan gençlere yönelik yeni bir kampanya ile yeniden sahneye çıktı. “GNÇ Eko Paket” adındaki bu kampanya gençlerin yüzünü güldürmeyi başardı.

GNÇ Eko Paket Tam Size Göre

GNÇ Eko Paket içeriği birçok gencin arayıp da bulamadığı türden! Gece interneti daha yoğun olarak kullananlar, internet paketim içinde BiP, fizy velifebox’da olsun diyenler, konuşmayı sevenler, mesajlaşmaktan kesinlikle vazgeçmeyenler Turkcell GNÇ Eko Paket tam sizde göre! Kampanya içeriği elbette bu kadarla da bırakılmamış. TV+ ve Dergilik uygulamaları da abonelik kampanyası kapsamında gençlere sağlanmış bulunuyor.

TV+, Fizy, BiP, lifebox ve Dergilik uygulamalarına erişim hızı ise 4,5G. 25 yaş altındaki gençlerin yararlanabileceği bu kampanya dahilinde olan BiP’e özel ek 5GB’la yüksek kaliteli görüntülü aramada sizleri bekleyenler arasında yer alıyor.

Bu kadar zengin bir içeriğe sahip olan Turkcell GNÇ Eko Paket fiyatı ise sadece 29 lira olarak belirlenmiş bulunuyor. 750 dakika konuşma, 2 GB internet ve 1000 SMS kampanya dahilinde!

Kampanyadan yararlanmak isteyenleri fizy ile sınırsız müzik keyfi ve video izleme özgürlüğü de kampanya dahilinde bekleyen fırsatlardan. Ek 5GB internetiyle beraber Turkcell TV+ ve lifebox 5GB internetiyle beraber 25GB saklama alanı ise gerçekten mükemmel bir içerik oluşturmuş.

Turkcell GNÇ Eko Paket yararlanarak bu paketi kullanan Turkcell müşterilerine, yurtdışı seyahatlerde geçerli olan ülkeler dahilinde yurtiçi tarife kapsamında her yöne verilen dakikaları söz konusu ülke içi aramalarda ve Türkiye’yi arama özgürlüğü veriyor. Bunun yanında internet ve kısa mesajları otomatik olarak ek ücret karşılığında kullanabilme fırsatı tanıyor.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]