Turkcell’den yeni müşterilere 8 GB internet hediye

Turkcell'e geçen veya Turkcell'den yeni hat alan müşterilere hoşgeldin kampanyası.

Turkcell kart müşterisi olan ya da hattını Turkcell’e taşıyacak olan kişileri kapsayan kampanyada 4 ay boyunca her ay 2 GB cepten internet hediye ediliyor.

Kampanya için turkcell.com.tr web sitesi üzerinden talebini yaparak numarasını başarılı bir halde Turkcell’e taşıyan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca 2 GB internet hediyesi kazanacaklar.

İşte Diğer detaylar

  • Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
  • 2 GB hediyesi yurtiçinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
  • 2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.
  • Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

http://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak adresinden yapacağınız numaranızı Turkcell’e taşıma ya da yeni hat alma işlemi başarılı bir şekilde tamamlandığında, 2 GB internet hediyeniz otomatik tanımlanır, ayrıca başvuruya gerek yoktur.

İşleminizin tamamlanmasından sonra, 2 GB cepten internet hediyeniz hattınıza tanımlanır ve kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Paketiniz kapsamında sunulan faydaların %80 ve %100’ünü kullandığınızda SMS ile bilgi verilir.

KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz

  Vodafone Her Yöne 600dk, bin SMS, 3GB İnternet 19 TL

Hesabım menüsü altındaki Kampanyalarım sayfasından öğrenebilirsiniz, ilgili sayfaya gitmek için tıklayınız.

IPTAL AYLIK HEDIYE2GB yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Yeni hat alma ya da Turkcell’e numara taşıma talebini bu sayfadan adrese teslim süreci ile yaparak işlemi başarılı bir şekilde tamamlanan bireysel faturalı hatlı aboneler yararlanabilir. 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB cepten internet hediyesi kazanılır. Hediye 2 GB, 4 fatura dönemi boyunca yenilenir.

Hayır, iptal ettikten sonra yeniden katılamazsınız.

Evet, SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: Ortalama: ]
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x
()
x