Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Faiz Kararı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), politika faizini yüzde 50 seviyesinde sabit tutma kararı aldı. Bu karar, beklenen anket sonuçlarıyla örtüşmektedir. Bloomberg HT tarafından yapılan ankete katılan kurumlar da faiz oranının yüzde 50’de sabit kalacağını tahmin etmişlerdi.

TCMB’nin aldığı faiz kararı ekonomi ve finans çevrelerinde merakla beklenen bir gelişmeydi. Bu kararın ardından piyasalarda nasıl bir etki yaratacağı ve ekonomiye olan olası etkileri yakından takip edilecektir.

Faiz kararının detayları ve uzman yorumları için Bloomberg HT’nin canlı yayınlarını Youtube sayfasından takip edebilirsiniz. Anlık güncellemeler ve uzman görüşleriyle faiz kararının ekonomiye olan etkilerini daha yakından değerlendirebilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Faiz Kararı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!