İş Bankası müşterilerinden Maximum karta sahip olanlara Ramazan ayına özel MaxiPuan ayrıcalığı!

20 Mayıs 2017 – 24 Haziran 2017 tarihleri arasında Maximum Kart ile Maximum anlaşmalı marketlerin Maximum özellikli POS cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri dördüncü alışverişinizde 40 TL, kampanya başvurunuzu Maximum Mobil üzerinden yapmanız durumunda 60 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

40 TL kazanmak için bu sayfadan “Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

60 TL kazanmak için Maximum Mobil uygulaması üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Alternatif olarak RAMAZAN yazıp bir boşluk ve harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte kayıtlı cep telefonunuzdan İş bank kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 20 Temmuz 2017 (bu tarih dahil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya Detayları:

• Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı marketlerin Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri dördüncü peşin alışverişiniz üzerinden azami 60 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
• Kampanya kapsamında yaptığınız alışveriş Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilmediği takdirde Maximum Mobil alışveriş sayacınızda gözükmeyecek ve kampanya dahilinde sayılamayacaktır.
• Aynı gün yapacağınız peşin alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
• Kampanya, katılım talebini yalnızca Maximum Mobil’den ileten İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
• İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
• Maximiles’ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]