1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. TürkTraktör iş makineleri sektöründe 10. yılını coşkuyla kutluyor

TürkTraktör iş makineleri sektöründe 10. yılını coşkuyla kutluyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş makineleri sektöründe TürkTraktör, Komatek 2024 fuarında New Holland ve CASE markalı ürünleriyle büyük ilgi gördü. Şirketin 70. yılını kutlayan TürkTraktör, iş makineleri alanında da büyük başarılara imza atıyor.

İş Makineleri Sektöründeki Başarılar

TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Sejourne, TürkTraktör’ün tarım mekanizasyonundaki liderliğinin yanı sıra iş makineleri alanında da önemli adımlar attığını vurguladı. 1954’ten bu yana Türkiye’ye değer katan TürkTraktör, 17 yıldır pazar ve ihracat lideri olarak sektörde öne çıkıyor. Sejourne, TürkTraktör’ün iş makinelerindeki yerli üretimine geçiş yapmasıyla sektörde güçlü bir konuma ulaştığını belirtti.

TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin ise sektörün en önemli organizasyonlarından Komatek 2024’te, New Holland ve CASE iş makineleriyle yer almanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. TürkTraktör’ün yerli üretim kazıcı yükleyicileriyle müşterilere hizmet verdiğini ve bu alanda önemli bir başarı elde ettiklerini belirtti.

Geniş Ürün Yelpazesi ve Hizmet Ağı

Boğaç Ertekin, Komatek 2024’te sergilenen New Holland ve CASE iş makinelerinin çeşitliliğine dikkat çekerek, müşterilere her segmentte ürün sunduklarını belirtti. TürkTraktör’ün geniş bayi ve servis ağıyla müşterilere hızlı ve etkili hizmet sağladığını vurguladı.

Ertekin, TürkTraktör’ün müşteri odaklı yaklaşımıyla sürekli olarak hizmetlerini geliştirdiğini ve ikinci el hizmetlerini de önemsediklerini belirtti. İş makineleri sektöründe TürkTraktör’ün yatırımlarının sektöre olan inancının bir göstergesi olduğuna değindi.

Kaynak: AA

TürkTraktör iş makineleri sektöründe 10. yılını coşkuyla kutluyor
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!