UXLINK ve UXLINK Airdrop: Hedefler ve Detaylar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

UXLINK ve UXLINK Airdrop

UXLINK ve UXLINK Airdrop

Web3 dünyasının önde gelen projelerinden biri olan UXLINK, 500.000’den fazla katılımcıyı hedefleyen UXLINK Airdrop Sezon 1’in yakında başlayacağını duyurdu. Bu airdrop etkinliği, “In UXLINK We Trust” temalı olacak ve yönetişim tokenı UXLINK’in dağıtımını içerecek.

UXLINK Airdrop Detayları

Airdrop, Odyssey performansı ve topluluk katkılarına göre dört farklı kademede gerçekleşecek ve dört set temalı NFT dağıtılacak. Topluluk şu anda NFT temaları üzerinde oylama yapıyor. Bu airdrop ile UXLINK’in 5 milyondan fazla kullanıcısının %10’u kadar kişinin tokenlara sahip olması bekleniyor.

UXLINK, Web3 topluluklarına dayanan, kripto varlıklarının ihracını ve ticaretini destekleyen bir sosyal platformdur. Dapps ve geliştiriciler için büyük bir web3 sosyal ağı ve sosyal altyapı olma hedefiyle yola çıkan UXLINK, gerçek dünyadaki sosyal ilişkilere odaklanarak kullanıcılar arasında etkileşimi sağlamayı amaçlar.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
UXLINK ve UXLINK Airdrop: Hedefler ve Detaylar
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!