Vestel Beyaz Eşya Kâr Payı Ödeme Açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vestel Beyaz Eşya, hissedarlarına 29 Temmuz tarihinde net 0,6533 lira kâr payı ödeyeceğini duyurdu. Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamaya göre, 1.161.481.610 TL tutarındaki kâr payının her bir 1,00 TL nominal değerli hisse başına brüt 0,7259 TL, net 0,6533 TL olarak dağıtılacağı belirtildi.

Ödemenin 25 Temmuz 2024 tarihinde yapılacağı ifade edilen açıklamada, kâr payı ödemelerinin 2023 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacağı bilgisi yer aldı. Yönetim Kurulu üyelerinin oy birliğiyle alınan karara göre, ödemenin nakden gerçekleştirileceği vurgulandı.

Vestel Beyaz Eşya’nın hissedarlarına yapacağı kâr payı ödemesi, şirketin karlılığının yatırımcılara dağıtılması ve şeffaflık ilkesi doğrultusunda pay sahiplerine bilgi verilmesi açısından önemli bir adım olarak değerlendirilebilir. Şirketin istikrarlı büyüme ve karlılık performansı, yatırımcıların güvenini kazanmaya devam etmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Vestel Beyaz Eşya Kâr Payı Ödeme Açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!