1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!

19 Mayıs 1919’da Türk milletinin umudu olarak Samsun’da başlayan İstiklal Mücadelemiz, bugün 105. yıl dönümünü kutluyor. Bu anlamlı gün, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının şekillendiği, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın güçlendiği bir başlangıçtır.

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının liderliğindeki Milli Mücadele’nin kahramanları olan şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyoruz. Onların aziz hatıraları, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesindeki kararlılığını her zaman canlı tutmaktadır.

Gençler, sizler ülkemizin geleceği ve umudusunuz. Bu yüzden milli ve manevi değerlerimize sıkı sıkıya sarılmalı, vatan sevgisiyle dolu bir nesil olarak yetişmelisiniz. Geleceğimizi şekillendirecek olan sizlersiniz ve bu sorumluluğun farkında olarak daha çok çalışmalı, daha çok üretmeli ve Türk bayrağını gururla dalgalandırmalısınız.

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, gençlerimizin enerjisini ve azmini kutladığımız, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz önemli bir gündür. Bu bayram vesilesiyle, geçmişimizden aldığımız güçle geleceğe daha umutla bakmamız dileğiyle, kutlu olsun!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!