1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Kurtulmuş’tan 19 Mayıs’a Özel Kutlama Mesajı

Kurtulmuş’tan 19 Mayıs’a Özel Kutlama Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş’tan 19 Mayıs Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda önemli bir mesaj paylaştı. Kurtulmuş, bu anlamlı günde Türk gençliğine ve milli mücadeleye vurgu yaparak şunları söyledi:

“Bugün, 19 Mayıs 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Türk milletinin bağımsızlık mücadelesini başlatması anısını gururla ve minnetle anıyoruz. Bu kutsal gün, gençlerimizin vatan sevgisi ve milli birlik bilincini daha da pekiştirmemiz için bir fırsattır.”

Kurtulmuş, gençlerin Türkiye’nin geleceğindeki önemine vurgu yaparak, gençlerin azim ve kararlılığının ülkenin hedeflerine ulaşmasında kilit bir rol oynadığını belirtti. Onlara güvenini dile getirerek, Türkiye’nin yüzyılın hedeflerine gençlerle birlikte ulaşacağına inandığını ifade etti.

“Sevgili gençler, sizler geleceğimizin teminatısınız. Ülkenizin size duyduğu güvenin farkında olarak milli değerlerimize sahip çıkmanız ve ülkenize katkıda bulunmanız bizim için en büyük gururdur. Bu bayramda gençlerimizi bir kez daha kutluyor, Türkiye’nin aydınlık yarınlarına birlikte yürüyeceğimizi bilmelerini istiyorum.”

Kurtulmuş’tan 19 Mayıs’a Özel Kutlama Mesajı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!