Politik Gündemde Bugün ve Siyasi Gelişmeler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Politik Gündemde Bugün

Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, DEM Parti, Saadet Partisi ve İYİ Parti’nin TBMM gruplarını ziyaret edecek. Ziyaretler sırasında parti liderleri ile bir araya gelerek gündemdeki konuları değerlendirecekler. Ziyaret programı TBMM’de gerçekleşecek ve saat 12:00, 13:00 ve 14:00 gibi zaman dilimlerinde planlanmıştır.

Diğer yandan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Taşkent’te düzenlenecek olan 3’üncü Taşkent Uluslararası Yatırım Forumu’na katılacak. Forum, bölgedeki ekonomik iş birliklerini güçlendirmeyi amaçlayan önemli bir platform olacak. Cevdet Yılmaz, Türkiye’nin yatırım olanakları ve işbirliği potansiyeli hakkında katılımcılara bilgi verecek.

Yasama, Yürütme ve Siyaset Dünyasından Haberler

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Ankara’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Demokratlar Birliği Kapasite Geliştirme ve Eğitim Çalıştayı’na katılacak. Çalıştay, demokrasiye destek veren kuruluşlar arasında iş birliğini artırmayı hedefliyor. Bakan Göktaş, ülke genelinde sosyal hizmet alanında yapılan çalışmaları ve gelecek planlarını paylaşacak.

Ayrıca TBMM Genel Kurulu’nda enerji alanında düzenlemeler içeren Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmeleri devam edecek. Enerji sektöründe yapılacak olan düzenlemelerin ülke ekonomisine etkileri ve maden sektöründeki güncel durumlar hakkında milletvekillerinin görüşleri alınacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Politik Gündemde Bugün ve Siyasi Gelişmeler
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!