Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Akbank Axess kredi kartı tüm mağazalarda kullanım özelliğiyle müşterilere kolaylıkla sunmakta. Akbank Axess kredi kartına başvur için yapılması gereken bankanın şubelerine uğramak ve müşteri temsilcilerine başvuru formunu doldurarak teslim etmek. İnternet bankacılığı üzerinden de kredi kartı başvur işlemleri yapılmaktadır.

Akbank Axess Kredi Kartı Aidatı

Akbank Axess kredi kartı aidatı ne kadar sorusu kart sahibi olmak isteyen kişiler tarafından sorulmaktadır. Bankanın kart sahibi olmak isteyenler için sunduğu en önemli kolaylıklardan biri de harcama sözü veren müşterileri için Akbank Axess kredi kartı yıllık ücreti ödenmemesidir. Daha detaylı için 444 25 25 aranabilir.
Kredi kartı borç soruglama nasıl yapılır?

Akbank Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama

Akbank Axess kredi kartı borcunu öğrenme için birçok yöntem bulunmaktadır. İnternet bankacılığı kullanılarak kredi kartı borcu öğrenme şansı bulunurken mobil bankacılık kullanılarak da sorgulama yapılabilir. Akbank Axess kredi kartının ekstresini sorgulama işlemleri bankamatiklerden yapılabileceği gibi internet ve mobil üzerinden de yapılmaktadır.

Akbank Axess Kredi Kartı Mobil Uygulama

Akbank Axess kredi kartı Android uygulaması için cep telefonlarına uyun olan mobil bankacılık programının indirilmesi gerekir. Ayrıca Akbank Axess kredi kartı IOS uygulaması da bulunmaktadır. Telefonun özelliğine göre uygun programın indirilmesi ve kart bilgilerinin program içinde kaydedilmesi halinde kolaylıkla tüm bankacılık işlemleri yapılmaktadır.

Akbank Axess Kredi Kartı Hizmetleri

Akbank Axess kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 25 25’dir. Akbank Axess kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma yapabilmek için öncelikle 444 25 25 numarası çevrilmelidir. Sesli yanıt sistemine göre TC kimlik numarası ve karta ait şifre girildikten sonra 2 tuşlanmalı. Ardından tekrar 2 tuşlanarak direk olarak müşteri temsilcisine bağlanma işlemi gerçekleşir. Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyaları Akbank Axess kredi kartı avantajları içinde öncelikle chip-para gelmekte. Ayrıca taksitlendirme işlemleri yapılabildiği gibi nakit avans, taksitli avans uygulamaları sayesinde nakde ihtiyaç duyulduğunda da kullanılmaktadır. Akbank Axess kredi kartının kampanyaları 2018 yılı içinde de müşterileri mutlu etmeye yetiyor. Akaryakıttan, giyim ve kozmetiğe, vergi ödemelerinden market alışverişlerine kadar kart için sunulan birçok kampanya bulunmaktadır.
Axess kartlara borç taksitlendirme işlemi

Akbank Axess Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Akbank Axess kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir diye merak eden müşterilerin internet bankacılığını kullanmaları yeterli olmaktadır. Bankanın web sayfası üzerinden kredi kartı işlemlerine gelinerek buradan borç taksitlendirme yapılabilir. Akbank Axess kredi kartı borç yapılandırma işlemi için telefon bankacılığı kullanılabileceği gibi internet bankacılığı da tercih edilebilir. Akbank Axess Kredi Kartı Borç Erteleme Akbank Axess kredi kartının borcu nasıl ertelenir borcunu ertelemek isteyen müşterilerin cevap aradığı bir sorudur. Erteleme işlemi için internet bankacılığı tercih edilebilir. Kredi kartı işlemleri üzerinden yapılabilmekte.  Akbank Axess kredi kartı borç atlatma kampanyasında da 3 ay sonrası için ödeme kolaylığı sunulan özel kampanyalar bulunmaktadır. Akbank Axess Kredi Kartı Limit Arttırma Akbank Axess kredi kartı limiti yükseltme işleminin gerçekleşmesi için müşterilerin belirli kriterlere uygun ödemeler yapıyor olması gerekir. Kredi kartı borcunun düzenli ödenmesi gibi. Borcun sadece asgari tutarının sürekli yatırılması gibi durumlarda yükseltme işlemleri onaylanmamaktadır. Akbank Axess kredi kartının limitini sms ile arttırma için limit, kartın son 4 hanesi, aylık gelir durumu ve son olarak yükseltilmek istenilen limit miktarı yazılmalıdır. 4566 numarasına mesaj atılmasıyla incelemeler yapılmakta ve uygun görülmesi halinde limit artışı yapılmaktadır. Akbank Axess kredi kartı limit aşımı söz konusu olduğunda da %1.84 faiz oranıyla ödemeler yapılır. Akbank Axess Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi Akbank Axess kredi kartının nakit çekim faizi ne kadar diye merak eden nakit avans çekmek isteyen müşteriler için miktarın %2.02 olduğunu belirtmek gerekir. Banka müşterilerinin nakde ihtiyacı olması halinde kredi kartından ara çekilmesini mümkün kılmaktadır. Akbank Axess kredi kartı nakit çekim miktarı ise 500 TL’dir. Başvuru için şubeler, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı tercih edilebilir. Akbank Axess Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Akbank Axess kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı %2.02 olarak belirlenmiştir. Akbank Axess kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri içinde 6-12 ay imkânları sunulurken limit olarak da en az 200 en fazla 15.000 TL çekim yapılabilir.
Kredi kartı kapatma işlemleri

Akbank Axess Kredi Kartı Kapatma

Akbank Axess kredi kartı nasıl kapatılır sorusu çeşitli nedenlerden dolayı kredi kartı kullanmak istemeyen müşterilerin araştırdıkları bir konudur. Müşterilerinin kart kullanımından vazgeçeme hakkını sunan banka işlemler için de kolay yöntemleri sunmaktadır. Akbank Axess kredi kartının iptal işlemi için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Öncelikle karta ait bir borcun bulunmaması gerekir. Borç olmaması halinde internet bankacılığı kullanılarak iptal işlemi yapılabilir. Bir diğer kullanılabilecek metot ise telefon bankacılığıdır. 444 25 25 numarasından müşteri temsilcisine bağlanılacak kredi kartı iptal işlemleri başlatılabilir. Bankaya ait en yakın şubeye gidilerek de iptal işlemleri yapılmaktadır. Burada iptale ilgili gerekli formun doldurulması halinde müşteri talebe işleme alınmaktadır. Son olarak da mobil uygulaması üzerinden de kredi kartı iptali yapılabilir. Uygulamaya giriş yapılarak kredi kartı işlem menüsünden uygun başlık üzerinden süreç başlatılır. Müşterinin kartıyla ilgili borcunun olmaması durumunda kısa süre içinde iptal talebi işleme alınmakta ve kart iptali gerçekleşmektedir.
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!