Nakite ihtiyacı olanların şubelere gitmeden de kredi imkanlarından faydalanmaları sağlanmakta. Bunun için çoğu banka mobilden işlemlerin gerçekleşmesini mümkün kılıyor.

Direk olarak uygulamalardan yola çıkmanız ve kredi başvurularına yer vermeniz mümkün. Aynı şekilde internet bankacılığından da anında kredi başvuruları alınmakta.

Genel anlamda kredi başvuruları için;

 • SMS ile de başvuru taleplerinin alınması söz konusudur.
 • İnternet kanalından online başvuru işlemleri bulunmakta.
 • Online başvuru formlarının eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte.
 • Mobil uygulamalardan da yine başvurularda bulunabilir ve bankanın sizi aramasını bekleyebilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Yeni düzenlemeler ile kara listede olan vatandaşların dahi kredi başvurularına onay verilmekte. Genel bir sicil affına gidildiği için eskisi gibi krediler temel alınmıyor. Yani sicili bozuk olmasına rağmen kredi alabilen müşteriler mevcuttur. Kredi notu düşük kredi veren bankalar 2018 yılı içerisinde ayrı ayrı adını duyurdu. Örnek verecek olursak DenizBank ile AkBank bunlar arasında yerini almış durumdadır.

Kredi notu düşük kredi veren bankalar hangileri 2018 yılı içerisinde diye soracak olursanız TEB ile Garanti bankalarını da söyleyebiliriz. Devamında FinansBank ile YapıKredi bankaları da bulunmakta. Son olarak da ICBC yine sicili bozuk olan müşterilerine kredi veriyor. Genellemelerden yola çıkacak olursak maksimum 100.000 TL’ye kadar kredilerin verildiği belirletiliyor. Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri öğrendikten sonra limitlerine de göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi notuna bakmayan bankalar yine de gelir belgelerini talep etmekte.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri

Ziraat Bankası kredi notu düşüklere kredi veren kurumlardan bir tanesidir. Ancak diğer bankalara nazaran daha fazla incelemeye geçtiğini belirtmek gerek. Örneğin üzerinize gayrimenkul olması halinde Ziraat Bankası’ndan kredi çekmeniz daha kolay. Bunun yanı sıra sigorta hizmet dökümü dahi talep edilir. Çalışanların bu anlamda incelemelerine geçilir ve kredi sağlanır. Kredi notu düşüklere kredi kartı veren bankalar 2018 yılı içerisinde ayrı ayrı ifade ediliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi AkBank, DenizBank ve TEB bunlar arasındadır. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2018 merak ediyorsanız;

 • İstediğiniz bankanın internet bankacılığından detaylara göz atabilirsiniz.
 • Bankaların müşteri hizmetlerinden de bilgi almanız mümkün.
 • Şubelerden görüşme sağlayarak daha emin adımlarla ilerlemeniz önerilir.

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri öğrenmek isteyenler bu adımları takip ederek kısa sürede başvurulara yönelebilir.

Kredi Veren Bankalar (Kefilsiz)

Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında da artış göstermeye devam ediyor. Öyle ki herhangi bir belge talebi dahi olmadan başvurulara geçilebilir. Kolay kredi veren bankalar direk olarak SMS ile de müşterilerin taleplerini karşılıyor. Bunlar arasından kefilsiz olanlara örnek verecek olursak;

-Enpara.com; Kredi limiti 30.000 TL olan bankadan kefir ile evrak istenmiyor.

-Cepteteb; Yine maksimum 30.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi verilmekte.

-Aktif Bank; Kefil ile evrak istemeyen bankadan maksimum 30.000 TL kadar kredi çekilebilir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar bu şekilde sıralanmakta. Limitlerinden ziyade vade seçenekleri de ayrıca duyuruluyor. Genel olarak da 48 ay vade imkanlarından faydalanmanız esas alınır. Çalışmayana kredi veren banka listelerinden seçim yapan müşteriler şubelerden kısa sürede başvurulara geçebilir.

Kolay Kredi Veren Bankalar (2018)

Online krediler sayesinde işiniz bir hayli kolay olacaktır. Nitekim mobilden ya da internet bankacılığında başvuruların karşılanması söz konusudur. Enpara kredi bunlar arasında dikkat çekmekte. Aynı zamanda kefilsiz olacak şekilde kredi veren bankalar arasındadır. Yine aynı şekilde Ceptetep kredi üzerinden de maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi talepleri karşılanmakta.

Sicilim bozuk hangs banka kredi verir öğrenmek isteyenlere FinansBank dile getirilir. Şubesiz ve belgesiz başvuruları karşılayan bankalardan bir tanesidir. Örneğin ihtiyaç sahiplerine 5000 TL nakit kredi için 24 ay vade seçeneklerini sunmakta. Kredi veren bankalar kefilsiz diye soracak olursanız da Aktif Bank bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Kolay Kredi Veren Bankalar (2017)

Kolay kredi veren bankalar 2018 yılında da 2017 ile benzerlik göstermekte. Örneğin baştan da belirttiğimiz gibi AktifBank bunlar arasında başı çekiyor. Nitekim en kolay kredi kartı veren bankalar arasında da gösterilmekte. Kredilere yönelik ise %2.29 şeklinde faiz oranları sunan bankanın vade imkanı da 48 aya kadar uzamakta. Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında olan AktifBank dışında DenizBank ile TEB başvurularından da olumlu yanıt alınıyor. Sicilim bozuk hangi banka kredi verir merak edenlere birden fazla alternatif sunulmakta.

Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir

Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar gün geçtikçe daha fazla talep almakta. Nitekim sicili bozuk olanların sayısı da oldukça fazladır. Son sicil affından sonra çoğu bankanın kefilsiz ve evraksız olacak şekilde kredi sunduğu açıktır. Aktif Bank sicili bozuk olana kredi imkanları için;

 • Maksimum 30.000 TL limitini sunmaya devam ediyor.
 • Maksimum vade seçeneklerinin ise 48 ay olduğunu göreceksiniz.
 • Kefil getirmeden evraksız olacak şekilde talepler yanıt bulmakta.

FinansBank kara listedekilere kredi veriyoruz duyurularını yapmış durumda. Mobil uygulamalardan ya da SMS ile de kredilerin talep edildiği bankalar arasındadır. Bunun akabinde Ziraat Bankası icralık olanlara kredi vermek adına yine duyurularını sunuyor. Kredilerin limitleri ile faiz oranları temel alınarak müşterilerin başvuru yapmaları sağlanıyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

N Kolay Kredi kapsamında ihtiyaç sahiplerinin belgesiz olacak şekilde kredi çekmeleri mümkün. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 listesinde yerini almakta. Hemen arkasından Odeabank gelir belgesiz kredi bankalarından bir tanesidir. Ancak gerekli görülürse gelir belgesiz talep ettiğini de dile getirmekte. Arkasından ise Cepteteb ile Enpara.com gelmekte. Çalışmayana kredi veren banka sayısının günden güne artış gösterdiği açıktır. İş Bankası gelir belgesiz kredi imkanı sunmasa da yakın tarihte köklü bankalardan da aynı çalışmaların gelmesi bekleniyor.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Kesin kredi veren bankalar arasından FinansBank bir hayli ön planda. Aynı zamanda en kısa sürede kredi kartı veren bankalar listesinde de bulunuyor. İhtiyaç kredileri ile adından söz ettiren banka, SMS ile mobil uygulamalardan talepleri karşılıyor. Kredi kartı başvurusu için de internet bankacılığını öne sürüyor. En kolay kredi kartı veren banka forum sayesinde kullanıcı yorumlarına göz atıp yine fikir sahibi olabilirsiniz. Örnekler sayesinde seçimlerde bulunabilir ve taleplere geçebilirsiniz. Anında başvuru yaparak sahip olacağınız kredi kartlarına yönelik örnekler ise;

 • AkBank bünyesinde olan Axess karta sahip olmanız hiç zor değil.
 • DenizBank Kredi kartı başvurularının da bir hayli kolay olduğu biliniyor.
 • Garanti Bankası üzerinden de kısa sürede kredi kartı alınabiliyor.
 • İş Bankası ile ING Bank yine örnekler arasında bulunmakta.

Çoğu bankanın SMS yoluyla dahi talepleri karşılaması söz konusudur. Bunun için TC kimlik numaralarının talep edildiğini göreceksiniz. Müşterilerin bu numaralardan incelemelerine geçilir ve arkasından da kredi kartı tanımlanır. Doğru şahsi bilgilerden ilerlemeniz halinde kredi kartı taleplerine kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Devamında ise onay alanların kartı kısa sürede eline ulaşmakta.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]