1. Haberler
  2. Banka
  3. Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri? 2018’de En Hızlı Kredi Çıkaran Bankalar Listesi

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri? 2018’de En Hızlı Kredi Çıkaran Bankalar Listesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında, belge ve kefil gerektirmeyen banka seçenekleri bulunuyor. Evraksız ve kefilsiz kredi veren bankalar arasında Aktifbank’ın N Kolay Kredi uygulaması bulunuyor. Ayrıca CepteTeb ve Enpara kredilerinde de kefil veya evrak gerekmiyor.

Kolay kredi veren bankalar 2018 listesinde ING Bank, QNB Finansbank, Teb Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Akbank ve Garanti Bankası seçenekleri bulunuyor. 3 ile 48 aya varan vade seçenekleri ve farklı faiz oranları ile anında ihtiyaç kredisi veriliyor.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri konusunda, güncel faiz oranları ve vade süreleri ile pek çok bankanın kolay kredisi bulunuyor. Kredi veren bankalar kefilsiz ve evraksız hizmetlerinde, ING Bank E-Kredi, uygulamasına değerlendirme sonucunda belge talep edebiliyor.

 

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankaların 2018 güncellemeleri ile Fibabanka bulunuyor. Fibabanka kredi notu düşük olanlara, kefilsiz ve belgesiz kredi kullanımı sağlıyor. İhtiyaç kredisi kapsamında 20 bin TL’ye kadar kolay ve hızlı kredi veriliyor.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 listesinde bulunan Fibabanka, 48 aya varan vade süreleri ile 1000 TL’den 25.000 TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi sunuluyor. Yıldız Müşteri Kredisi, Yaz Kredisi ve Bireysel İhtiyaç Kredisi sunulan seçenekler arasındadır.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018 güncel faiz oranları nelerdir gibi konularda, tüm bankaların kredi hesaplama araçları bulunuyor. Burgan Bank, kredi notu düşüklere ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor.

Ziraat bankası kredi notu düşüklere kredi programı bulunmuyor. Çalışan SGK belgesi, maaş bordrosu, emeklilik belgesi, şirket belgeleri ya da çiftçi belgeleri talep ediliyor.

Kredi Veren Bankalar Kefilsiz

Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 seçenekleri arasında EnPara.com, CepteTeb, N Kolay Kredi seçenekleri bulunuyor. Bahsedilen uygulamalarda kefil gerekmiyor veya herhangi bir çalışan belgesi talep edilmiyor. Sadece İNG Bank’ın kefilsiz anında kredi kampanyasında belge talep edilebiliyor.

Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 güncel faiz oranları, vade seçenekleri ve kredi kullanım miktarları her bankanın resmi web sayfasında sunulmaktadır.

Kolay kredi veren bankalar internet şubeleri ve mobil uygulamaları ile hızlı kredi sunuyor. İnternet sayfalarında sunulan ‘’hemen başvur’’ sekmesini değerlendirerek T.C kimlik numara, e-posta adresi, cep numarası ve aylık gelir miktarını yazarak, anında kredi sonucunu değerlendirebilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar sundukları kredi kampanyaları ile 1.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar yaz kredileri ve ihtiyaç kredileri sunuyor. Her banka kendi müşterisine daha yüksek oranlarda kredi olanağı sunuyor. Banka müşterisi olmayanlar içinse ortalama kredi miktarı 20 bin TL olarak sunuluyor.

[irp posts=”2082″ name=”Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?”]

Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri sorusu için bankaların 2018 yılına özel sundukları kredi kampanyaları bulunuyor. Yaz kredileri olarak verilen ihtiyaç kredileri, bireysel krediler kategorisinde ve mobil bankacılık, internet bankacılığı ile hızlı değerlendirilen krediler arasında yer alıyor.

Kredi veren bankalar kefilsiz ve belgesiz kampanyalarında 10.000, 15.000 veya 25 bin TL’ye kadar kredi kullanımı sunuyor. Fakat tüm bankalar KKB verisinden bilgi alarak, kredi puanlarına ve T.C kimlik numaralarına göre SGK iş dökümlerine göre değerlendirme yapıyor.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında sektörde yeni sayılan Fibabanka ve Burgan Bank seçenekleri bulunuyor. Fakat kredi notunu yükseltmek için sunulan çalışmalar değerlendirilerek, kolay kredi kullanımı sağlanabilir. Kolay kredi veren bankalar 2018 faiz oranları ve yeni vade süreleriyle, cep şube üzerinden sms başvurusu sunuyor.

[irp posts=”2073″ name=”Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar”]

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2018 kampanyaları nelerdir gibi konularda, birkaç banka kampanya sunuyor. Fibabank, Burgan bank ve EnPara.com kolay kredi veren kuruluşlar arasında yer alıyor.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2018 listesinde N Kolay Kredi ile Aktifbank kredi kampanyası sunuluyor. 30.000 TL’ye kadar evraksız ve banka şubesine gitmeden kredi olanağı sunuyor.

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri konusunda, bankaların olumlu değerlendirmesi bulunmuyor. Fibabanka ve Burganbank kredi notu düşük olanlara ihtiyaç kredisi kullanımı sunuyor ve fakat T.C kimlik numarası ile başvuru yapıldığında ortak havuz üzerinden bilgi ve veri alındığı için; yapılandırma, daha önceki kredisi olanlar ya da kredi kartı borcu olan, düzenli ödeme alışkanlıkları olmayanların başvurular olumlu yanıtlanmıyor. Ziraat bankası kredi notu düşüklere kredi kampanyası bulunmuyor.

[irp posts=”2065″ name=”Mobil ve İnternetten Anında Kredi”]

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 kampanyalarında CepteTeb, ING E-Kredi, Enpara.com ve N Kolay Kredi- Aktifbank seçenekleri bulunuyor. Çalışmayana kredi veren banka seçeneklerinde; faiz geliri olanlar, kira geliri olanlar yararlanabilmektedir. Serbest çalışanlar seçeneği olmakla birlikte gelir bilgisi bulunmayan kişilere kredi veren bir banka yok.

İş Bankası gelir belgesiz kredi kampanyasında, banka müşterilerine belirli oranda ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor. Finansbank gelir belgesiz kredi seçeneğinde de nakit avans prosedürleriyle, banka müşterilerine sunulan çeşitli ihtiyaç kredileri bulunmaktadır.

[irp posts=”2058″ name=”Arsa Tapulu Daireye Kredi Veren Bankalar”]

Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir?

Sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu yeni bankalar tarafından sunuluyor. Fibabank, Burgan Bank ve Aktif bank sicili bozuk olana kredi kartı veren bankalar arasında.

Sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır yazılarına itibar etmeyiniz. Çeşitli kuruluşlar, aracı kurumlar bankaların düşük nota kredi verir asparagaslarına itibar etmeden, kredi puanınızı yükselterek kredi kullanımı sağlayabilirsiniz. Kredi sorunu olanlar için bankaların sunduğu ekstra bir çalışma maalesef bulunmuyor.

[irp posts=”2044″ name=”5 Dakikada Anında Kredi Veren Bankalar”]

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kolay kredi kartı veren bankalar 2018 kampanyalarında farklı limit oranlarıyla kart sunuyor. Başka bankalarda kredi kartı bulunan ve ödeme alışkanlıklarına göre KKB puanlarına göre kart verilebiliyor.

Kolay kredi kartı veren bankalar arasında Aktif Bank, Fibabanka, Finansbank gibi seçenekler bulunuyor. Akbank, Denizbank, ING Bank, Yapı Kredi, Garanti bankası en kısa sürede kredi kartı veren bankalar arasında.

30 saniyede kredi kartı başvuru sonucu veren bankalardan kart alabilmek için en az 1200 kredi puanının olması gereklidir. Çeşitli kuruluşlar 900 puana bile kredi kartı vermektedir. Kesin kredi kartı veren bankalar için web sayfalarından veya sms numaralarında başvuru yapılabilir.

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri? 2018’de En Hızlı Kredi Çıkaran Bankalar Listesi
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!