Gelişen teknolojiyle beraber bankacılık sektöründe de ciddi bir ilerleme kaydedildi. Artık şubeye gitmeden internet üzerinden de kredi başvurularını yapabiliyor ve paranızın anında hesabınıza tanımlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Online kredi imkanı sayesinde siz de cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan nakit ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz.

Anında Kredi

Anında kredi veren bankalar ihtiyaç kredisi adı altında sizin online başvurularınızı değerlendiriyor. Kolay kredi veren en önemli birkaç bankayı ele alacak olursak bunlar:

  • İş Bankası anında kredi sayesinde 25 bin TL’ye kadar olan ankit ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Vade üst limiti 48 ay olarak belirlenen bu krediler için alınan faiz oranı da % 1,29 oluyor. Nakit yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC numaranız ve kredi miktarıyla 4402’ye SMS atarak başvuru yapabiliyorsunuz.
  • Garanti anında kredi sayesinde % 1,29 faiz oranıyla 48 ay vadeye kadar 15 bin TL üst limite sahip kredi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinden formu doldurarak kısa sürede başvuru yapabilirsiniz.
  • Vakıfbank da size internet üzerinden kredi veren bankalar arasında yer alıyor. 20 bin TL’ye kadar hızlı kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Üstelik taksitleri 3 ayda bir ödeme avantajı da sunuyor.

Şubeye gitmeden kredi veren diğer bankalar Akbank, QNB Finansbank gibi bankalar oluyor. Siz de bu bankaların limitlerini, vade seçeneklerini ve faiz oranlarını şubeye giderek daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Anında Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar için 4 farklı seçenekten bahsedebiliriz. Bunlar Cepte TEB, Aktif Bank, Enpara ve ING Bank oluyor. Kolay kredi veren bankalar genelde evrak talep etmediği için işlemleri hızlı şekilde ilerletiyor. Ayrıca kredi notunuz düşük olsa da zorluk çıkarmayan bankalar kefil talebinde de bulunmuyor. Kredi veren bankalar kefilsiz olarak kredi verdiği için sizden teminat göstermenizi isteyebiliyor. Kredi notu düşük olanlar ipotek yoluyla bankalardan nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Sicilim bozuk hangi banka kredi verir sorusu için yukarıda sıraladığımız bankaları tercih edebilirsiniz.

N Kolay Kredi

En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank, düşük kredi notuna sahip müşterileri için büyük kolaylıklar sağlıyor. Aktif Bank kredi kartı başvurusu için kredi notunuzu dert etmenize gerek kalmıyor. Sadece 3 adımda başvurabileceğiniz kredi ve kredi kartına kısa sürede sahip olabiliyorsunuz. Üstelik masraf ödemeden ve şubeye gitmeden, haftasonu da dahil olmak üzere işlemi kolaylıkla tamamlayabiliyorsunuz.

N kolay kredi iletişim için 0850 724 30 50 nolu hattı tuşlayabilir ve müşteri yetkilisiyle irtibata geçebilirsiniz. Kredinizi çekmek ve başvurmak için internet şubesini kullanabilir, Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden paranızı ek bir ücret ödemeden alabilirsiniz. N kolay kredi ekşi yorumlarına baktığınız zaman da anında kredinin kolay olduğunu görebileceksiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi

Şubeye gitmeden kredi çekmek için başvurabileceğiniz çok sayıda banka vardır. Garanti Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, QNB Finansbank gibi bankalar, cep üzerinden SMS yoluyla ya da internet üzerinden başvuruyla kredi ihtiyaçlarınızı anında karşılamaktadır. Bankaya gitmeden hesaba kredi almak için önemli olan ne kadar nakte ihtiyacınız olduğudur. İş Bankası 25 bin TL’ye kadar, Vakıfbank 20 bin TL’ye kadar, Finansbank 15 bin TL’ye kadar online olarak anında kredi taleplerine cevap vermektedir.

Anında kredi veren bankalar sizlerin kredi notunuza göre cevabı olumlu ya da olumsuz olarak hızlı şekilde iletecektir. SMS ile kredi talebinde bulunmak için TC kimlik numaranız yeterli olacaktır. Hızlı kredi almak için kredi notunuzun yüksek olmasına özen göstermeniz gerekir.

Hızlı Kredi

Şubeye gitmeden kredi almak için SMS ya da internet başvuru formlarını doldurabilirsiniz. Böylece belirli bir miktara kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı vakit kaybı olmadan çözebilirsiniz. Anında kredi veren bankalar sizlere farklı başvuru yöntemleri sunar. Bu başvuru yöntemlerinden en çok kullanılanları listeleyelim:

  • İş Bankası anında kredi için NAKIT yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı, kredi miktarınızı ve aylık net kazancını yazarak 4402’ye mesaj atabilirsiniz. Bankanın kredi cevabı birkaç dakika içerisinde gelecektir.
  • Akbank anında kredi için kredi miktarını yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmalı ve 4425’e mesaj atmalısınız.
  • Garanti Bankası’ndan kredi almak için TC kimlik numaranızla anında başvuru yapabilir ve 48 aya varan vadelerle kredinizi alabilirsiniz.
  • QNB Finansbank’tan kredi çekmek istiyorsanız 15 bin TL’ye kadar online nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. TC kimlik numaranızı yazarak 5030’a kısa mesaj atabilirsiniz.

Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz çok sayıda banka vardır. Eğer ihtiyacınız 10 bin TL altı ise o zaman çok sayıda banka size kredi vermek için farklı imkanlar tanıyacaktır. Ancak az önce yukarıda da saydığımız Akbank, İş Bankası, Finansbank, Vakıfbank gibi bankalar, 10 bin TL üzerinde ihtiyaçlarınız için online başvuru yapabileceğiniz bankalardır. Detaylı olarak inceleyecek olursak bunlar:

  • Kredi başvurusu Finansbank size 15 bin TL’ye kadar kredi vereceği için hızlı kredi başvurularında tercih edilebilir. Faiz oranı % 1,26 olarak belirlenmiştir. Evraklarla uğraşmak zorunda kalmadan SMS yoluyla ya da internetten başvuru yapabilirsiniz.
  • Kredi başvurusu Garanti için maksimum 15 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. % 1,29 faiz oranı uyguluyor. 48 aya kadar varan taksit seçenekleri sunan Garanti, resmi internet sitesinden hızlı kredi için bir başvuru formu bulunduruyor. Bu alanı doldurarak birkaç dakika içerisinde başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz.
  • Kredi Başvurusu Akbank 48 ay vade imkanıyla size kolaylık tanıyan hızlı bankacılık sistemine sahip kurumlardan biridir. Kredi borcunuzun aylık gelirinizden fazla olmaması gerekir. Faiz oranı % 1,45 olarak belirlenmiştir. 35 bin TL üst limit bulunur ve SMS aracılığıyla ya da internet üzerinden başvuru yapılabilir.

Ziraat Anında Kredi

Ziraat Bankası kredi başvurusu mesajla ve internet üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Başvuru formunu doldurarak yapabileceğiniz gibi Ziraat Bankası kredi başvurusu Sms ile de yapabilirsiniz. Bunun için sisteme kayıtlı cep telefonunuzla aralarında birer boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı, kredi tutarını ve kazandığınız aylık net geliri yazarak 4747’ye SMS göndermeniz gerekir.

Ziraat ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin talepleri en kısa sürede değerlendirilecek ve sistem tarafından otomatik olarak bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Ziraat Bankası kredi başvurusu gerekli belgeler almak istediğiniz kredi türüne göre değişecektir. Konut ve taşıt kredileri için istenen evraklar farklıdır. Ancak yanınızda mutlaka başvuru formunu, nüfus cüzdanınızı, çalışma durumunuzu gösteren belgeyi bulundurmanız gerekir.

Ptt Kredi

PTT kredi veriyor haberleri son zamanlarda daha da yaygınlaştı. Ptt üzerinden emekli maaşını alan kişiler kredi kullanabiliyor. PTT kredi başvurusu şartları için PTT üzerinden kredi veren bankaları kullanabilirsiniz. Bunlar Burgan bank, ING Bank, Aktif Bank, TEB ve Deniz Bank oluyor. TEB 36 ay vade yaparken diğer bankaların hepsi 48 aya kadar vade yapıyor.

PTT kredi başvurusu yap seçeneği için üst yaş sınırı değişiyor. PTT kredi kartı başvurusu için de yukarıda saydığımız bankalar aracılığıyla kredi kartı talebinde bulunabiliyor ve kısa sürede kartınızı alabiliyorsunuz.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]