5 Dakikada Anında Kredi Veren Bankalar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

5 Dakikada Kredi Veren Bankalar denildiği zaman birçok farklı kurumun olduğunu görmekteyiz. Son yıllarda birçok özel ve devlet bankası, bu alanda kampanya başlatmıştır. Kampanyalar sayesinde istediğiniz kadar krediyi, belli koşullara göre hareket ederek almanız mümkündür. Başvuru süreci ise genellikle çok kısadır. En hızlı başvuru yollarının başında ise kısa mesaj gelmektedir. Bankalara ait olan kısa mesaj hatlarına göndereceğiniz mesaj sayesinde istediğiniz gibi kredi alabilirsiniz. Sonuçlanma süresi çok kısadır. Ayrıca online bankacılık sayfasının da kullanılması mümkündür. Bir diğer yöntem ise mobil sayesinde cep telefonu üzerinden yapılan işlemlerdir. 5 dakikada kredi almak bu yollardan birisi ile mümkün olacaktır.

Anında Kredi

Anında Kredi Veren Bankalar listesinde birçok farklı bankanın olduğunu görmekteyiz. Bunların başında ize Ziraat Bankası gelmektedir. Anında Kredi Ziraat sayesinde istediğiniz krediyi almanız basittir. Bunun için kullanılması gereken yöntem ise kısa mesajdır. Banka bunun için özel bir hat oluşturmuştur. Telefon hattına kısa mesaj yollanabilir. Bunun için ilk olarak cep telefonunuzun mesaj bölümüne girmeniz şarttır. Daha sonra buraya TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi, cep telefonu numaranızı ve vadeyi yazdıktan sonra 47 47’ye göndermelisiniz. Bu bilgilerin arasında birer boşluk da olmalıdır. Şubeye Gitmeden Kredi ile yapılacak olan bu işlemler sayesinde kredi başvurunuz hemen dikkate alınacaktır. Ayrıca online olarak internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Ancak kısa mesaj daha etkilidir. Hızlı Kredi noktasında yapılan başvurudan sonra banka size kısa süre içinde dönecektir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2018 listesi içinde birçok bankanın olduğunu görmekteyiz. Buna göre ICBC Bank, Yapı Kredi, Finansbank, Garanti, ING Bank, TEB, Akbank, Garanti ile kredi notunuz çok düşük olsa bile kredi çekmeniz çok kolay olacaktır. Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018 noktasında adı geçen bankalar ile iletişime geçerek, gerekli olan belgeleri doldurduktan sona işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Kredi veren bir kurumdur. Ancak bunu birtakım kurallar üzerinden yapmaktadır. Buna göre başvuru yapacak olan kişinin mutlaka son 6 ay içinde sigortalı olması lazımdır. Sigorta dökümünün yanı sıra klasik başvuru belgeleri de talep edilmektedir. Kredi Notuna Bakmayan Bankalar buna rağmen birtakım evrakları her daim talep edebilirler.

Anında Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar ile işlem yapabilmek için genellikle bizzat bankaya gitmek gerekmektedir. Bunun sonrasında bankalar bir takım evraklar talep ederler. Bazı bankalar, kefil isteyebilir.  Kredi Veren Bankalar Kefilsiz olarak da işlem yapabilir ve başvurunuzu kabul edebilirler. Gelir belgesi, gösterilmesi ve ibraz edilmesi şart olan bir evraktır. Ayrıca bankaların talep ettiği bir diğer evrak ise sigortadır. 6 ay sigortalı çalışma ve bunun halen aktif olması gerekmektedir. Bu şekilde banka kredisine başvurulabilir. Kolay Kredi Veren Bankalar 2018 yılında kredi notuna baksalar da buna artık önem vermezler. Bir nevi müşterilere ikinci şans tanırlar. Bu şansı kullanarak Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar ile mevcut miktar üzerinden kredi çekebilir ve bunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi Başvurusu

İhtiyaç Kredi Başvurusu günümüzde en kolay yapılan şeylerin başında gelmektedir. Bankaya gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden ya da kısa mesaj yolu talebinizi hemen bankaya iletebilirsiniz. Bu şekilde Vakıfbank Kredi Başvurusu gerçekleştirilebilir. Bankaya kısa mesaj yollayabilirsiniz. Bu noktada T.C. kimlik numarası ve aylık net gelir kısa mesaj alanına yazılmalıdır. Arasına ise TIK yazılmalıdır. Daha sonra bu kısa mesajı 5724’e göndermeniz gerekmektedir. Kredi Başvurusu Ziraat Bankası ise benzer hizmetleri veren bir devlet bankasıdır. Türkiye’nin en eski bankası olan Ziraat, online başvuruyu kabul etmektedir. Kısa mesajla da başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Talep edilen tutar, T.C. kimlik numarası, gelir gibi bilgileri 4747 numaralı hatta yollamanız lazımdır. Kredi Başvurusu Akbank için ise ihtiyaç kredisi için 4425 numaralı hattı aktif hale getirmiştir.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek Ziraat Bankası ile çok basittir. Online hizmetler aktiftir. T.C. kimlik numaranız, talep ettiğiniz kredi miktarı gibi bilgileri, internet bankacılığı ya da işletmenin resmi sitesi üzerinden girerek başvuruyu tamamlayabilirsiniz. 4747 numarası ise kısa mesaj ile yapılan başvuruları kabul etmektedir.  Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek görüldüğü üzere iki farklı yöntem ile çok kolay bir biçimde yapılır. Bu noktada bankaların online şubelerini tercih etmek çok mantıklı olacaktır. Ayrıca kısa mesaj adresi ve numarası da bilinmelidir.  Kredi Veren Bankalar Kefilsiz olduğu zaman daha büyük bir kolaylık sağlarlar. ING Bank, Odeabank, Cepteteb ve Enpara kefil istemez. Anında Kredi Veren Bankalar ile talep etmiş olduğunuz tutar hemen hesabınıza yatacaktır.

Tanışma Kredisi Veren Bankalar

Kolay Kredi Veren Bankalar ile işlem yapmak çok basittir. Çünkü bankaların talep ettiği belgeler ya da belirlemiş olduğu şartlar çok zorlayıcı değildir. Kredi Başvurusu hem online hem kısa mesaj yolu ile hem de bankalara gidilerek yapılabilir. 3 farklı yöntemin de kendisine özgü birtakım avantajları vardır. Ancak en kolay olanı kısa mesaj ile yapılan başvurulardır. Kredi Veren Bankalar Kefilsiz olarak işlem yapmaktadır. Kefil istenmediği zaman başvuru yapan kişi, çok büyük bir külfetten kurtulmuş olur. Bu sayede kredi almak çok daha kolay bir hale gelmektedir. Kolay Kredi Veren Bankalar 2018 yılında da aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Birçok kişi bu bankalara başvuruda bulunmaktadır. Ekonominin daha canlı bir hale gelmesi anlamında kampanyalar başlatan bankalar, çok büyük bir avantaj anlamına gelmektedir.

Bankaya Gitmeden Kredi Ziraat

Ziraat Bankası Kredi Kampanyası daha kolay bir şekilde kredi sahibi olmayı mümkün hale getirmektedir. Bunun için birçok değişik yöntemi tercih edebilirsiniz. Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Mesajla çok basittir. 4747 numaralı hatta kısa mesaj yollamak yeterli olacaktır. Buna göre T.C. kimlik numaranızı, aylık olarak elde ettiğiniz gelirinizi ve ne kadar kredi çekmek istediğinizi mesaj bölümüne yazıp yollamanız şarttır. Bunun sonrasında ise banka size hemen geri dönüş yapacaktır. Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu online bankacılık ile yapılabilir. Ayrıca kısa mesaj da kullanılabilir. Ziraat Kredi Hesaplama ile alakalı olarak bankanın resmî sitesindeki bölümü tercih edebilirsiniz. Buna göre kredi tipine, vade sayısına göre birtakım değerler karşınıza çıkacaktır.

Bankaya Gitmeden Hesaba Kredi Almak

Şubeye Gitmeden Kredi Çekme artık zor bir işlem değildir. Seçmiş olduğunuz bankanın kısa mesaj numarasını bildiğiniz zaman bunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Anında Kredi Veren Bankalar online bankacılık hizmetini de kullanırlar. Ayrıca bazı bankaların resmî sitesinde kredi başvurusu için özel olarak hazırlanmış olan bir sayfa vardır. Kişisel bilgileri buraya girdikten sonra başvuru yapabilirsiniz. Bankaya Gitmeden Kredi görüldüğü üzere çok kolaydır. Hatta bazı bankaların bunun için özel olarak dizayn ettiği bir takım mobil uygulamalar söz konusudur. Bundan dolayı tablet ya da cep telefonu üzerinden başvuru gerçekleştirilebilir. Ziraat Kredi Başvurusu da yine buna uygun olarak gerek online gerekse kısa mesaj yolu sayesinde başarıya ulaşmaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
5 Dakikada Anında Kredi Veren Bankalar
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x