1. Haberler
 2. Banka
 3. 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Listesi

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Listesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

60 ay vadeli kredi veren bankaların çoğalması ile birlikte vatandaşların nakit ihtiyaçları da çözümlenmeye başlamıştır. Anlık paraya sıkışan ya da ekonomik anlamda zor durumda kalanlar, bankalar ile belirtilen sorunlarından kurtulabilirler. Bu noktada bankanın güvenilir olmasına ve profesyonel bir şekilde hizmet vermesine özen göstermek gerekir.

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

60 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek, taksitlerin ödenmesi aşamasında zorluk çekmemek açısından önemlidir. Finansbank, Akbank, İş bankası 60 ay vadeli kredi konusunda kolaylıklar sunan banka seçeneklerinden bazılarıdır.

 • 72 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar ve ödeme seçeneklerinden yararlanabilmek adına katılımcıların kredi puanlarının yüksek olması önemlidir.
 • Kredi notu, maaş miktarı, ipotek ya da haciz gibi unsurlar bankalara başvuru yaparken dikkat edilecek faktörler arasındadır.
 • 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi Vakıfbank, diğer kuruluşlara göre farklı fırsatlar ve kolaylıklar sunar.
 • Vakıfbank’tan kredi talebinde bulunanlar, en fazla 48 saat içerisinde sonuçlandırarak işlem yapma fırsatına sahiplerdir.
 • 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama platformu sayesinde aylık ödenecek tutar ile ilgili detaylı bilgi edinmek mümkündür.

Vakıfbank ya da Türkiye’deki diğer bankalar, özellikle ev ve taşıt kredisi söz konusu olduğunda 120 aya kadar vade ile müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. 120 vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında faiz oranları düşük alternatiflerde oldukça fazladır.

72 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İş bankası, Akbank, Ziraat bankası, Halkbankası, 72 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi veren kuruluşlar arasında gösterilir. İhtiyaç kredisi tutarı ise genellikle belirtilen bankalarda 50 bin TL olarak hesaplanmıştır. 72 ay kredi yapılandırma, çekilen borcun problem yaşanmadan ödenmesi açısından önemlidir.

 • Vade seçeneklerini belirlerken aylık gelire göre ödeme planı belirlemek, daha sonrasında zorlanmamak adına dikkat edilecek unsurlar arasındadır.
 • Denizbank 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapacakların TC kimlik ve kişisel bilgilerini aktarmaları gerekir.
 • %1.80’den başlayan faiz oranlarından yararlanarak Denizbank sayesinde anlık ihtiyaçları karşılamak mümkündür.
 • 6000 TL ihtiyaç kredisi 72 aya kadar nasıl bir ödeme planı oluşturulur diyenlerin devlet ve özel bankalarından yardım almalarında yarar vardır.
 • Ziraat bankasından 72 ay vade ile 6000 TL çekenler aylık 1.165 bin TL ödeme imkanına sahiplerdir.
 • Bankalara ve faiz oranlarına göre belirtilen tutar farklılık gösterir.

Akbank 72 ay yapılandırma seçeneklerini değerlendirmek isteyenlerin, öncelikle müşteri hizmetleri ya da banka görevlilerinden destek almaları önemlidir.

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Vakıfbank

İhtiyaç kredisi veren bankaların vade seçenekleri genellikle 48 ay olarak belirlenmiştir. Vakıfbank’tan 60 ay vade ile kredi çekmek isteyenlerin ise öncelikle kredi notlarının yüksek olmasına özen göstermelerinde yarar vardır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama platformu sayesinde aylık ödenecek tutar ve faizler ile ilgili detaylı bilgi edinmek mümkündür.

 • Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler adına faiz oranları %1.76 olarak belirlenmiştir.
 • Vakıfbank kredi faiz oranları her yıl değişiklik gösterdiğinden dolayı takipte kalmakta yarar vardır.
 • En uygun kredi araştırmasında olanların köklü seçeneklerinden bir tanesi olan Vakıfbank’ı tercih etmeleri avantajlıdır.
 • Bankada ihtiyaç kredisi vade seçenekleri 48 ay olarak belirlenmiştir. Vadeyi uzatmak isteyenlerin şube görevlileri ile özel olarak görüşmelerinde yarar vardır.

Vakıfbank bayram kredisi ya da farklı kampanyalarını değerlendirenler, düşük faizler ve yüksek vade seçenekleri ile kredi fırsatlarından istedikleri gibi yararlanabilirler.

Ziraat Bankası 60 Ay Vadeli Kredi

Ziraat bankası da kredi çekmek isteyenlerin tercih edebilecekleri güvenilir banka seçenekleri arasında gösterilir. Ziraat bankası kredi başvurusu yapacakların öncelikle TC kimlik numaralarını ve aylık gelirlerini belirtmeleri yeterli olacaktır.

 • Ziraat bankasından tüketici ve taşıt kredisi çekmek isteyenlerin en yüksek vade seçenekleri 48 ay olarak belirtilmektedir.
 • Konut kredisi kullanmak isteyenler ise 120 aya kadar vade fırsatlarını değerlendirebilirler.
 • Ziraat bankası kredi şartları, kullanılacak olan türe göre değişiklik göstermek ile birlikte aylık gelirin olması önemlidir.
 • Ziraat bankası kredi kampanyaları yıllık düzenli bir şekilde güncellendiğinden dolayı takipte olmak, düşük faiz oranlarından yararlanabilmek açısından avantajlıdır.

Devlete ait bir kuruluş olmasından dolayı Ziraatbank, kredi olanakları ve faiz oranları konusunda diğerlerine göre daha faydalıdır. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler ise 48 aya kadar %1.63 faiz oranlarını değerlendirebilirler.

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankaların sayısı yok denecek kadar azdır. Bu noktada ise müşterilerin güvenilir ve profesyonel bankaları tercih etmeleri önemlidir. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar 2018 yılı itibari ile Odeobank, Finans365 ve Fibabank olarak karşımıza çıkar.

 • Kredi çekme işlemleri sırasında bir problem yaşanmaması adına maaşta haciz ya da ipotek gibi problemlerin olmaması gerekir.
 • 120 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bir seçim yapmadan önce faiz oranlarını araştırmak doğru olacaktır.
 • Odeobank ya da Fibabank bu noktada müşterilerine yardımcı olsa da uzun vadeli kredilerde faiz oranları yüksek olabilir.
 • Ziraat bankası 60 ay vadeli kredi fırsatlarını konut ile ilgili başvurularda değerlendirebilmek mümkündür.

Konut kredisi çekmek ve ev sahibi olmak isteyenler adına Ziraat’te vade seçenekleri oldukça fazladır. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi 2018 yılında en çok tercih edilen işlemler bir tanesi olsa da yardım alınabilecek bankaların sayısı oldukça sınırlıdır.

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ziraat bankası 120 ay ihtiyaç kredisi konusunda müşterilerine yardımcı olamaz. Ziraat’te ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin en fazla 48 aya kadar vade seçeneklerini değerlendirmelerine izin verilir. Konut kredisi kullanmak isteyenler ise 120 ay vade fırsatlarını kullanabilirler.

 • 60 ay vadeli kredi veren bankalar arasında Ziraat, İş bankası ve Halk bankası gibi alternatifler gösterilebilir.
 • Konut kredisi kullanmak isteyenler, 60 ay vade ile istedikleri gayrimenkule yatırım yapma fırsatına sahiplerdir.
 • Faiz oranları ise hem bankaya hem de vade tutarına göre değişiklik gösterir.
 • 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar ise Odeobank, Fibabank, Finans365 gibi alternatifler olarak karşımıza çıkar.
 • Kredi notunun yüksek olması durumunda başvuru talebi en kısa süre içerisinde sonuçlanır.

Ziraat bankası 60 ay vadeli kredi fırsatlarını değerlendirmek isteyenler, TC kimlik numaraları ve iletişim bilgileri ile online sayfa üzerinden de başvuru yapabilirler.

Emekliye 60 Ay Kredi

Emekliye 60 aya kadar kredi veren bankaların sayısı oldukça fazladır. Bankaların online sayfalarındaki kredi hesaplama butonu sayesinde aylık ödenmesi gereken tutar ve faizleri ile ilgili bilgi edinmekte kolay hale gelir. Ziraat emekli kredisi fırsatlarını değerlendirmek isteyenler anlık para ihtiyaçlarını karşılayarak 60 ay vade imkanını değerlendirebilirler. Ziraat bankası 60 ay vadeli kredi konusunda katılımcılarına %1.38 oranında faiz uygular. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama fırsatı sayesinde ilk kez kredi çekecekler konu ile ilgili bilgilendirilirler. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi Vakıfbank kuruluşunda ise mümkün olmamak ile birlikte en fazla 48 ay vade seçeneği vardır.

Garanti Bankası 120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

120 ay vadeli ipotekli ihtiyaç kredisi 2018 yılında Garanti ve diğer bankalar tarafından müşterilerine sunulur. Ziraat bankası 120 ay ihtiyaç kredisi fırsatı olmada da banka alternatifleri oldukça fazladır. 72 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar konusunda araştırma yapanların güvenilir platformları tercih etmeleri yararlı olacaktır. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama imkanlarını değerlendireceklerin aylık ödeme tutarına dikkat etmeleri gerekir.

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Listesi
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum

 1. Kredi başvuru

  Cevapla
 2. Ne destek alması bende aradım 36 ay diyor aylık 8bin aldığım maaştan fazla böylemi yardımcı olunuyor

  Cevapla
 3. 23 Eylül 2021, 14:57

  100000tl 60ay kredi lazım asker emeklisiyim nasıl yapılır

  Cevapla
 4. lütfen ihtiyaç kredisi 60 aya çıksın

  Cevapla
 5. 28 Mayıs 2021, 16:59

  60 ay veya daha fazla taksit yapılsa

  Cevapla
 6. Vatandaş bireysel kredi ve kredi kart borçlarını ödemekte güçlük çekiyor.60 ay vade uzatıp.herkez derin nefes alsın.

  Cevapla
 7. 25 Şubat 2019, 00:16

  60 ay diyorsunuz hiç veren yok

  Cevapla
 8. Yeni faizi hk bilgi verin 2019 yılına ait olarak

  Cevapla
Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!