Almanya’da Loto Milyoneri Chico’nun Şaşırtıcı Yaşam Hikayesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Almanya’da yaşayan ve lotodan 9 milyon 927 bin 511 euro 60 cent kazanarak adını duyuran 42 yaşındaki Kürşat Yıldırım, Chico lakabıyla tanınıyor. Kazandığı büyük ikramiye sonrasında dikkatleri üzerine çeken Yıldırım’ın yaşam tarzı ve yatırımları merak konusu oldu.

Yıldırım’ın loto kazancını emlağa yatırdığı, 7 evin 5’ini peşin para ile satın aldığı biliniyor. Ayrıca mücevherler ve lüks arabalara da yatırım yapan Chico, kazandığı parayı gösterişli ve konforlu bir yaşam tarzı için kullanıyor.

Teleschau isimli ajansa verdiği röportajda, sosyal medya ve iş dünyasına adım attığını belirten Chico, büyük şirketlerle işbirlikleri yaptığını vurguladı. Ancak, 1,5 yılda yaklaşık 10 milyon eurodan 7 milyona nasıl indiği konusunda detaylı bilgi vermedi.

Chico’nun lüks yaşam tarzı ve gösteriş merakıyla gündeme gelmesi, röportaj taleplerini de beraberinde getirdi. Gazetecilerin röportaj isteklerine karşılık para talep eden Chico, medya ve kamunun ilgisini üzerinde tutmaya devam ediyor.

Almanya’da yaşayan Türk loto milyoneri Chico’nun hikayesi, kazandığı büyük ikramiye ile başlayıp lüks yaşam tercihleri ve yatırımlarıyla devam ediyor. Sosyal medya ve iş dünyasında da adını duyuran Chico’nun gelecekteki planları ve projeleri ise merak konusu olmaya devam ediyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Almanya’da Loto Milyoneri Chico’nun Şaşırtıcı Yaşam Hikayesi
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!