1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Anadolubank Yönetim Kadrosunda Üst Düzey Atama Gerçekleştirildi

Anadolubank Yönetim Kadrosunda Üst Düzey Atama Gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolubank’ta Yeni Genel Müdür Atandı

Anadolubank, sektörde üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Bankanın Genel Müdürlüğü’ne, uzun yıllardır banka bünyesinde görev alan Suat İnce’nin getirilmesi kararı alındı.

Suat İnce, 1987 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Türkiye İş Bankası’nda kariyerine başlamıştır. Bankacılık sektöründeki deneyimi ve başarılı geçmişiyle dikkat çeken İnce, 2022 yılında HABAŞ Grup iştiraki Anadolubank’a yönetim kurulu üyesi olarak katılmıştır.

Anadolubank Yönetim Kurulu ve Denetim Komitesi Üyesi olarak görev yaparken, Şubat 2024’te Genel Müdür Vekili olarak atanmış olan Suat İnce, bankanın başarı grafiğini yükseltme hedefiyle çalışmalarına devam etmiştir.

23 Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Suat İnce, Anadolubank’ın Genel Müdürü ve CEO’su olarak atanmıştır. Yeni göreviyle birlikte bankanın stratejik planlamalarında etkin rol oynayacak olan İnce, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek bankanın büyüme ve gelişme hedeflerini destekleyecektir.

Anadolubank Yönetim Kadrosunda Üst Düzey Atama Gerçekleştirildi
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!