1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. BinBinden Şirketi, Halka Arz İçin Borsaya Başvuruda Bulunuyor

BinBinden Şirketi, Halka Arz İçin Borsaya Başvuruda Bulunuyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BinBin Şirketinin Halka Arz Başvurusu

Türkiye’de ve yurt dışında e-scooter kiralama hizmeti sunan BinBin, halka arz başvurusunda bulunduğunu Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. Şirket, 25 binden fazla e-scooter ile yaklaşık 4 milyon kullanıcıya hizmet veriyor.

BinBin, 2019 yılında kuruldu ve Türkiye’de İstanbul, Konya, Antalya, Eskişehir, Samsun, Adana, Kocaeli, Bursa, Gaziantep, Uşak ve Sakarya’da, yurt dışında ise Bulgaristan, Bosna Hersek, Kuzey Makedonya ve Arnavutluk’ta hizmet vermektedir.

Şirketin halka arz sürecine ilişkin görüşlerine yer veren 1000 Yatırımlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Abdik, BinBin’in şeffaflık, güven ve sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda büyümeyi hedeflediğini vurguladı. Abdik, halka arzın şirketin teknoloji altyapısını güçlendirmesi ve hizmet ağını genişletmesi için önemli bir fırsat sunduğunu ifade etti.

Kadir Abdik, yatırımcıları bu heyecan verici sürece ortak olmaya davet ederken, BinBin’in çevre dostu ve yenilikçi çözümlerle şehir içi ulaşımı dönüştürmeye devam edeceğini belirtti. Şirketin mikro mobilite sektöründe öncü konumunu daha da güçlendirmeyi ve uluslararası pazarlarda daha etkin bir şekilde varlık göstermeyi amaçladığını vurguladı.

BinBinden Şirketi, Halka Arz İçin Borsaya Başvuruda Bulunuyor
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!