Boeing 787 Dreamliner Soruşturması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD Federal Havacılık İdaresi (FAA), Boeing’in Nisan ayında bazı 787 Dreamliner uçaklarında yapılan denetimleri tamamlamamış olabileceğini belirtmesi üzerine şirket hakkında soruşturma başlattı. Boeing’in kanatların gövdeyle birleştiği yerde yeterli bağlantı ve topraklama kontrollerini gerçekleştirip gerçekleştirmediği inceleniyor.

FAA, Boeing’in denetim süreçlerini ve uçak kayıtlarını detaylı şekilde inceleyerek şirketin güvenilirliğini değerlendiriyor. Ayrıca, Boeing’in üretim sistemini gözden geçirip 787 uçaklarının güvenliğini sağlamak için alması gereken önlemleri belirlemesini talep ediyor.

Şu anda hizmette olan 787 Dreamliner filosuyla ilgili de detaylı bir plan oluşturulması isteniyor. FAA, soruşturmanın devam ettiği süreçte yolcuların güvenliğini sağlamak için gereken tüm önlemleri almaya devam edeceğini vurguluyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Boeing 787 Dreamliner Soruşturması
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!