1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Borsa’nın Yeni Şirketi İş Anlaşması Hakkında Duyuru Yaptı

Borsa’nın Yeni Şirketi İş Anlaşması Hakkında Duyuru Yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş.’den Yeni İş Anlaşması!

Yiğit Akü Malzemeleri Nakliyat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., bugün (25 Haziran) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, heyecan verici bir yeni iş anlaşmasına imza attığını duyurdu. Şirketin yaptığı bildirimde, yurt içinde savunma sanayinde faaliyet gösteren bir şirketle Harp Bataryaları Tedariki konusunda anlaşma sağlandığı belirtildi.

Detaylara bakıldığında, imzalanan sözleşmenin 25 Haziran 2024 tarihi itibariyle yürürlüğe girdiği ve toplam bedelinin opsiyonlar ve KDV hariç 73.095.650,00 Euro olduğu öğrenildi. Opsiyonlar dahil edildiğinde ise bu miktarın KDV hariç 175.095.650,00 Euro olduğu belirtilmiştir.

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş., savunma sanayine yönelik bu önemli anlaşma ile sektördeki varlığını ve payını güçlendirmeye devam ediyor. Şirketin kaliteli hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımı, bu tür büyük ölçekli işbirliklerine olanak tanıyarak sektördeki konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Borsa’nın Yeni Şirketi İş Anlaşması Hakkında Duyuru Yaptı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!