Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yapılan Atama ve Görevden Alma Kararları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, birçok önemli atama ve görevden alma kararı alındı. Bu kararlar doğrultusunda;

  • Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan,
  • Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır,
  • Tarım ve Orman Bakanlığı 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın,
  • Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürlüğü Trabzon Bölge Müdürü Enver Uzun

görevden alındı. Bu isimlerin yerine yeni atamalar yapılması beklenmektedir.

Bunun yanı sıra, çeşitli bakanlıklara yapılan ve vergi müfettişliği görevlerine atama yapıldı. Hazine ve Maliye Bakanlığında 7 vergi müfettişi ve 7 vergi başmüfettişi atandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda da çeşitli görevlere yeni atamalar gerçekleştirildi.

Ülke genelindeki yönetim ve denetim görevlerinde yapılan bu değişikliklerin, ilgili kurumların daha etkin ve verimli bir şekilde çalışmasına katkı sağlaması amaçlanmaktadır. Atama ve görevden alma kararlarının ülke genelindeki yönetim yapısına etkileri yakından takip edilmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yapılan Atama ve Görevden Alma Kararları
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!